Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedziela Zwykła, 28.01.2024.

 1. Dzisiaj od godz. 16:30 w naszym kościele odbędzie się parafialne kolędowanie, które poprowadzą: chór “Młodzi Duchem”, chór “Pueri Cantores Sancti Joseph”, schola oazowa oraz schola dziecięca “Pociechy św. Józefa”. Akompaniament p. organista Maciej Banek. Serdecznie zapraszamy!
 2. Dziękujemy Drogim Parafianom za otwarcie swoich domów, wspólną modlitwę, rozmowy, życzliwość i ofiarność. Dzisiaj o godz. 18:00 zostanie odprawiana Msza Święta o błogosławieństwo dla Rodzin naszej parafii, które przyjęły wizytę duszpasterską. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. Kalendarz liturgiczny: w środę – wspomnienie św. Jana Bosko, w piątek – święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego.
 4. W I czwartek miesiąca spowiedź od godz. 17:30. Różaniec w intencji kapłanów o godz.17:45.
 5. W I piątek miesiąca, czyli w święto Ofiarowania Pańskiego, Msze święte o godz. 6:30, 8:00, 17:00, 18:30. Spowiedź podczas Mszy porannych oraz popołudniu, od 16:30. Spotkanie dla klas VII po Mszy św. o 17:00 w dolnym kościele. Nabożeństwo pierwszopiątkowe o 18:00, po nim Msza św. wynagradzająca NSPJ. Wieczernik dla młodzieży o 19:30. (Składka tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne).
 6. W I sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 7:00, po niej nabożeństwo. Odwiedziny chorych od godz. 8:00. Prosimy o zgłaszanie ich w kancelarii lub zakrystii.
 7. Bóg zapłać za ofiary składane w zeszłą niedzielę na tacę, w kopertach i na konto parafialne.
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 9. Do wieczności w tym tygodniu odeszli:
  + Krystyna Mak,   
  + Adela Rusin-Bursztyńska,  
  +Zofia Pietrzyk
  Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…