Intencje mszalne: 05.11 – 11.11.2018r.

 PONIEDZIAŁEK   05.11.2018r. 
6.30 śp. Jarosław FILIPOWSKI 1 r. śm. 
6.30 śp. Roman KLOCZKOWSKI od kolegów z Brygady IV
7.00 śp. Maria Lipka gregorianka
7.00 śp. Zbigniew KORNECKI od żony i córki
18.30 śp. Kalina GĄGOL 14 r. śm. 
18.30 śp. Leokadia, Kazimierz, Stanisław BEŁZOWSKI
   
WTOREK 06.11.2018r.  
6.30 śp. Helena STASIEWICZ
6.30 śp. Władysław, Maria MACHOTA
7.00 śp. Maria Lipka gregorianka
18.30 Przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla
18.30 Zmarli z rodziny KRÓLÓW i LORKÓW
   
ŚRODA 07.11.2018r.   
6.30 śp. Władysława(f.) SEMLA 7 r. śm. 
6.30 śp. Stefania, Antoni PAJESTKA
6.30 śp. Janina PIOTROWICZ od rodziny Korfów
6.30 śp. Agnieszka LEDECKA                                                                          od Zofii, Małgorzaty i Janusza z dziećmi
7.00 śp. Maria Lipka gregorianka
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
   
CZWARTEK 08.11.2018       
6.30 śp. Michał, Stanisława(f.), Zbigniew, Zdzisław
6.30 śp. Andrzej SKOTNICZNY od siostrzenicy Teresy z rodziną
6.30 śp. Zofia SUKTA od wnuczki Ani z rodziną
7.00 śp. Maria Lipka gregorianka
7.00 śp. Stefania, Andrzej ORDYS
18.30 śp. Franciszek KUREK 11 r. śm. 
18.30 śp. Andrzej, Genowefa, Henryk, Jerzy FERDEK,                                      Wanda, Mieczysław PIAŚNIK
PIĄTEK 09.11.2018r.       Poświęcenie Bazyliki Laterańskiej
6.30 śp. Janina MATUŁA 4 r. śm. 
6.30 śp. Anna, Tomasz POWĘZKA
7.00 śp. Maria Lipka gregorianka
7.00 śp. Piotr GUDEK
18.30 śp. Leokadia BARCZUK
18.30 śp. Wiktoria PTAK
   
SOBOTA 10.11.2018    św. Leona Wielkiego
6.30 śp. Marian KARKULA 6 r. śm. 
6.30 śp. Stanisława(f.), Czesław ANIOŁ
6.30 W 3 r. urodzin Zuzanny o błog. Boże dnia niej i dla rodziców
7.00 śp. Maria Lipka gregorianka
7.00 śp. Alfred STASZKIEWICZ od brata
18.30 śp. Marcin KONIECZNY, Jana, Marianna PODLASIŃSCY
   
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA  11.11.2018r.   
7.00 śp. Franciszek 25 r. śm., Agnieszka i Czesław IŻYK
7.00 śp. Maria PATUSLKA 8 r. śm., syn Mieczysław
9.00 W intencji członkiń IX Róży, ks. Dariusza i wszystkich kapłanów
9.00 śp. Władysław SYKAŁA 19 r. śm. 
11.00 W intencji OJCZYZNY
11.00 śp. Maria Lipka gregorianka
13.00 śp. Zmarli z rodziny ŁUKASIK, JURKOWSKICH
13.00 W 18 r. urodzin Natali KURAS
18.00 śp. Stanisław 8 r.śm., Janina, Maria ZIĘTARA