Intencje mszalne: 08.10 – 14.10.2018r.

 PONIEDZIAŁEK   08.10.2018r. 
6.30 śp. Maria LOCH gregorianka
6.30 śp. Henryk, Felicja, Wiktor, Felicjan SZOŁTYSEK
6.30 śp. Roman KLOCZKOWSKI od mieszkańców bloku
7.00  
18.30 śp. Walentyna(f.) BUGAJ
18.30 śp. Marian, Danuta PAPIERZ
WTOREK 09.10.2018r.  Bł. Wincentego Kadłubka
6.30 śp. Maria LOCH gregorianka
6.30 śp. Sylwester SEKUŁA, Jan BRODAWKA
7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Marii, Józefa i całej rodziny
18.30 śp. Zbigniew WIELGUS 2 r. śm. 
18.30 śp. Jacek KAMIENIOBRODZKI od sąsiadów
ŚRODA 10.10.2018r.   
6.30 śp. Maria LOCH gregorianka
6.30 śp. Janina LIPSKA od wnuka Tomasza z rodziną
6.30 śp. Józef ROBAK
6.30 śp. Wojciech, Genowefa, Zofia, Jan, Maria, Zofia SKÓRSCY
7.00 śp. Kazimierz KOZAK
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
CZWARTEK 11.10.2018 św. Jana XXIII
6.30 śp. Maria LOCH gregorianka
6.30 śp. Krystyna MIŚKIEWICZ
6.30 śp. Janina PIOTROWICZ od rodziny Paszkotów z Bochni
7.00 śp. Bogusław MICUŁA
7.00 śp. Alfred STASZKIEWICZ
18.30 Dziekczynno-błagalna w 14 rocznicę powstania Róży XIV
18.30 śp. Józefa(f.), Michał PAŃCZYK, Antonina, Ludwik, Maria, Kazimierz TYMOWICZ
PIĄTEK 12.10.2018r. Bł. Jana Beyzyma
6.30 śp. Maria LOCH gregorianka
6.30 śp. Edward SMORĘDA od sąsiadów
6.30 śp. Dorota HAUTMAN od sąsiadów
7.00 śp. Stefania, Stanisław BOGUSZ
7.00 śp. Marian, Stanisław
18.30 śp. Józef GĄSKA r. śm. 
18.30 śp. Halina ZDEBSKA-BIZIEWSKA
   
SOBOTA 13.10.2018    bł. Honorata Koźmińskiego
6.30 śp. Maria LOCH gregorianka
6.30 śp. Maria, Krzysztof ŁOPATA, Tekla PILCH
6.30 śp. Edward WÓJTOWICZ od sąsiadów z klatki
7.00  
7.00 śp. Helena JACUŃSKA                                                                      od syna Artura z rodziną i siostry Adeli z mężem
18.30 śp. Wojciech, Anna WÓJCIK
   
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  14.10.2018r.   
7.00 śp. Maria LOCH gregorianka
7.00 śp. Józef, Grażyna BUŁAT, Alfred BISKUPSKI, Ryszarda(f.), Stanisław, Marcin WŁODEK
9.00 śp. Zygmunt KWIECIŃSKI 11 r. śm. 
11.00 śp. Edmund WIŚNIEWSKI 4 r. śm. 
11.00 śp. Edward ŚLADOWSKI 2 r. śm. 
11.00 śp. Władysława(f.) 6 r. śm., Bolesław SZAFLARSCY,                        Tadeusz, Marian MAJCZYK
13.00 śp. Janusz SUCHAN
18.00 śp. Jan WAŚNIOWSKI 4 r. śm.