Intencje mszalne: 12.11 – 18.11.2018r.

 PONIEDZIAŁEK   12.11.2018r. Św. Jozafata
6.30 śp. Jerzy ŚMIECH od córki z mężem
6.30 śp. Andrzej POŁEĆ 20 r. śm. 
6.30 śp. Wiloetta ZUGAJ zd. SATER od sąsiadów z klatki
7.00 śp. Maria Lipka gregorianka
18.30 śp. Andrzej SALAMON, Ludwika(f.), Stanisław, Maria
18.30 śp. Roman KLOCZKOWSKI od Pawła i Grzegorza Mroczka
   
WTOREK 13.11.2018r.  Św. Pierwszych Męczenników Polskich
6.30 śp. Mirosław WĄSOWSKI
6.30 Dziękczynna w 18 r. urodzin Dawida z prośbą o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego od rodziców
7.00 śp. Maria Lipka gregorianka
7.00 śp. Andrzej WILK
18.30 śp. Bogdan PIWOWAR 7 r. śm. 
18.30 śp. Marianna, Wincenty LECHOWICZ, Karolina, Józef PAWELEC, dziadkowie z rodz. LECHOWICZOW i JAROSÓW
   
ŚRODA 14.11.2018r.   
6.30 śp. Mirosław WĄSOWSKI
6.30 śp. Grzegorz SZYDŁOWSKI od sąsiadów
6.30 śp. Waleria KLIMAS od sąsiadów
6.30 śp. Zofia SUKTA
7.00 śp. Maria Lipka gregorianka
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
   
CZWARTEK 15.11.2018       
6.30 śp. Władysław, Stanisława(f.) DUŚ, Stanisław PYRZ
6.30 śp. Grzegorz SZYDŁOWSKI od sąsiadów
6.30 śp. Stanisław, Zofia, Antoni, Jan KRÓL
6.30 śp. Klemens MITUNIEWICZ 1 r. śm. 
7.00 śp. Maria Lipka gregorianka
7.00 śp. Alfred STASZKIEWICZ
18.30 Za zmarłych z rodzin XVI Róży oraz zmarłe członkinie: Józefę Olejnik, Aleksandrę Sołtysińską, Mariannę Jakubik
18.30 śp. Zofia SALWIŃSKA 18 r. śm. 
   
PIĄTEK 16.11.2018r.       
6.30 śp. Stanisław TRZOS 4 r.śm. 
6.30 śp. Józef JANCZARSKI
6.30 śp. Zofia SUKTA od barat Stanisława
7.00 śp. Maria Lipka gregorianka
7.00 śp. Zofia KONSTANTY od sąsiadów
18.30 śp. Julianna MALSKA 7 r. śm. 
18.30 śp. Irena, Wacław
   
SOBOTA 17.11.2018    św. Elżbiety Węgierskiej
6.30 śp. Ks. Czesław KONWENT, z rodz. KONWENTÓW, BORGOSZÓW, Krystyna ŁASKI, Stanisława(f.) URBANIAK
6.30 śp. Jerzy ŚMIECH
6.30 śp. Zofia SZCZEPANIK od Bożeny Majka
7.00 śp. Maria Lipka gregorianka
7.00 śp. Waleria KLIMAS
18.30 śp. Anna, Józef KUREK
   
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA  18.11.2018r.   
7.00 śp. Józef GORYCZKA 10 r. śm., Zofia KUŹNIK 23 r. śm. 
7.00 śp. Maria ŁOPATA, Piotr, Marianna HABERKO
9.00 śp. Maria Lipka gregorianka
9.00 śp. Mieczysław WOŚ 22 r. śm. 
11.00 śp. Eugeniusz DOKTÓR
11.00 śp. Krystyna, Julian, Eugeniusz KOZIOŁ, Małgorzata BOREK
13.00 śp. Ludwik PISZCZEK 13 r. śm., rodzice Anna i Eryk
18.00 śp. Zofia, Józef GRUSZECCY, Jan WOLKO