Intencje Mszy Świętych: 19.03 – 25.03.2018 r.

PONIEDZIAŁEK  19.03.2018r.  Uroczystość św. Józefa
6.30 śp. Helena RADZISZEWSKA gregorianka
6.30 śp. Józef BILKOWSKI
6.30 śp. Sylwester SEKUŁA, Gertruda, Józef PARADA
8.00 W intencji Panu Bogu wiadomej
8.00 śp. Józef, zmarli z jego rodziny
18.30 Suma odpustowa w intencji parafian
18.30 W intencji członkiń I Róży pod wezwaniem św. Józefa

WTOREK 20.03.2018r.
6.30 śp. Helena RADZISZEWSKA gregorianka
6.30 śp. Franciszka(f.), Edmund WAŁDOWSCY
7.00 śp. Józef WŚCIUBIAK
18.30 śp. Ewa KOSTUR 10 r. śm.
18.30 śp. Jakub GAŁKA 20 r. śm.

ŚRODA 21.03.2018r.
6.30 śp. Helena RADZISZEWSKA gregorianka
6.30 śp. Stefania, 13 r. śm., Franciszek GAWRON
6.30 śp. Zbigniew
7.00 śp. Józef SEMLA
7.00 śp. Jan DUTKOWSKI 20 r. śm.
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

CZWARTEK 22.03.2018r.
6.30 śp. Helena RADZISZEWSKA gregorianka
6.30 śp. Józef KARKULA, Józef, Józefa(f.) MŁYNARCZYK,  ks. Józef KARKULA
6.30 śp. Józef WOŁEK
6.30 śp. Stefan WOJEWODA od córki Doroty z rodziną
7.00 śp. Tomasz MAZUR 2 r. śm.
7.00 śp. Czesław RZEPECKI
18.30 śp. Danuta BAKALARZ 10 r. śm.
18.30 śp. Antoni MAREK 25 r. śm., ++ z rodziny MARKÓW, Antoni, Michalina, Anna, Wiktoria, Stanisław BĄK

PIĄTEK 23.03.2018r.
6.30 śp. Helena RADZISZEWSKA gregorianka
6.30 śp. Jadwiga, Henryk HYLEWSKI, Anna, Ferdynand NOWAK, Weronika ROKOSZ, zmarli z rodziny KŁAPCIÓW
6.30 śp. Bartosz KRÓLIKOWSKI
7.00 śp. Józefa(f.), Józef BOŻEK, Tadeusz ZAPART
7.00 śp. Józefa(f.) CHOJNACKA zd. TRZEPACZ od bratowej
18.30 śp. Krystyna, Jan WAŁEK
18.30 śp. Józef SZYNAL 15 r. śm.

SOBOTA 24.03.2018r.
6.30 śp. Helena RADZISZEWSKA gregorianka
6.30 śp. Bartosz KRÓLIKOWSKI
7.00 śp. Genowefa GÓRKA
7.00 śp. Józefa(f.), Alojzy LECH, Czesław STĘPIEŃ, Leszek DEKA
7.00 śp. Karolina, Wojciech SADA
18.30 śp. Feliks DELA

NIEDZIELA PALMOWA  25.03.2018r.
7.00 śp. Józef SIKORA 8 r. śm., Józefa(f.), Władysław,  Julianna, Władysław
9.00 śp. Józef, Rozalia, Aleksander ZELEK
9.00 śp. Maria, Wojciech
9.00 śp. Krzysztof BARAN
11.00 śp. Helena RADZISZEWSKA gregorianka
11.00  śp. Anna, Mikołaj, Sława JARCZYK,   Danuta, Helena, Józef KURZEC, Rozalia WÓJTÓW
13.00 śp. Józefa(f.), Jan, Stanisław WARZECHA
13.00 śp. Ewa, Władysław KRAJ
18.00 śp. Stanisław MOTYKA 6 r. śm.