Intencje Mszalne

PONIEDZIAŁEK   16.10   –   św. Jadwigi Śląskiej
6.30  + Natalia i Marian Wiśniewscy
6.30  + Helena i Ludwik Cholewowie
7.00  + Halina Michura, od sąsiadów
7.00  + Zofia Zalewska, od bratowej Kazimiery z rodziną
18.30  + Andrzej Nadymus, od córki Krystyny z rodziną
WTOREK   17.10   –   św. Ignacego Antiocheńskiego 
6.30  + Adam, Jerzy, Andrzej, Józefa (f) Gbylowie
6.30  + Benedykt Drąg, od sąsiadów
6.30  + Andrzej Piszczek, od Huberta i Katarzyny Grela
7.00  + Józefa (f) i Stanisław Miska, + Anna i Aleksander Dziedzic
7.00  + Karol, Franciszka (f), Irena
18.30  + Jan Pulnik, od rodziny Czesak z Krakowa
18.30  + Marianna Kowalczyk, od grona pedagogicznego SP 82
ŚRODA   18.10   –   św. Łukasza    
6.30  Dziękcz., w int. Sabiny w dniu urodzin, o bł. Boże i opiekę MB Różańcowej
6.30  + Franciszek Sadłoń
7.00  + Jan Trzepacz w 6 r.śm.
7.00  + Elżbieta Zachara
7.00  + Danuta Urbańska, od wnuków i prawnuków
18.30  NOWENNA
CZWARTEK   19.10  
6.30  + Julian Święchowicz w 5 r.śm.
6.30  Dziękczynna, o Boże błog. dla członkiń Róży 17 pw. Bł. Ks. J Popiełuszki
7.00  + Stanisław Kalita
7.00  + Zygmunt Bzdoń, od sąsiadów z bloku
18.30  + Jan Pulnik, od rodz. Czesak z Rajska
18.30  + Karol Lipnicki w 3 r.śm., od żony i córek z rodziną
PIĄTEK  20.10 – św. Jana Kantego 
6.30  + Marian Niewitała
6.30  + Andrzej, Helena Gabor i zmarli z rodziny
6.30  + Elżbieta Zachara, od siostry Apoloni
7.00  + Kazimiera Adamska, od siostry Bronisławy z rodziną
7.00  + Elżbieta Zachara, od sąsiadów
7.00  + Irena Nowobilska, od córki Doroty z mężem i wnuczką
18.30  + Genowefa Konopka, od bratanka Zbigniewa z rodziną
18.30  + Jan Serafin, Irena, Ignacy, Szymon Piszczkiewicz
   
SOBOTA  21.10
6.30  + Stefan Suruło
6.30  + Henryka Szadkowska w 2 r.śm., od rodziny
6.30  + Florentyna i Stanisław, zmarli z rodziny
7.00  O bł. Boże dla II Róży pw. Św. Teresy od Dz. Jezus ich rodzin i ks. Szymona
7.00  + Kazimierz Wiąsek, od syna Andrzeja
18.30  + Bronisława(f) Franciszek Pluta, ich śp. dzieci, Eleonora i Franciszek Bryg
   
XXVIII Niedziela Zwykła
7.00 Bogu wiadoma
9.00 Za parafian
9.00  + Irena, Kazimierz, Leszek, Zdzisław Roman Drzewieccy, Walentyna i Antoni Bartnikowscy
11.00  + Leopold i Władysława (ona) w 30 r.śm.
11.00  Dziękczynna za pontyfikat św. JPII, o łaskę naśladowania Wielkiego Polaka
13.00  + Stanisław Karasiński, Tadeusz Stec
18.00  + Zofia, Tadeusz Wrona, Franciszek Kurek