Intencje Mszy św.: 02.03.2020r. – 08.03.2020r.

PONIEDZIAŁEK  02.03.2020r. 
6.30 śp. Andrzej, Stanisława(f.), Józef WIĘCEK, Zofia, Michał ŻBIK
7.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
18.30 śp. Mirosław WĄSOWSKI
18.30 śp. Zofia BUGAJSKA od Jabłońskich
   
WTOREK 03.03.2020r. 
6.30 śp. Kazimiera(f.), Kazimierz ZĄBEK
6.30 śp. Kazimierz WOLSZEWSKI
7.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
18.30 Przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla
   
ŚRODA 04.03.2020r.  Św. Kazimierza
6.30 śp. Kazimierz FIRLIT
6.30 śp. Kazimiera SZCZEPANIAK
6.30 śp. Kazimiera KUCHTA
6.30 śp. Kazimierz, ks. Czesław KONWENT
6.30 śp. Wacław BARTOSIK od sąsiadów
7.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
   
   
CZWARTEK 05.03.2020r.                                                                                                                                                                                          
6.30 śp. Helena MACIUSZEK
6.30 śp. Stanisław BIAŁAS, Maria, Władysław SZEWCZYK
6.30 śp. Marian GUZIANA od Muchów
6.30 śp. Stanisław GOLEC, zmarli mieszkańcy z klatki od sąsiadów
6.30 śp. Wacław BARTOSIK od sąsiadów
7.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
18.30 śp. Krystyna KRZYK od pracowników III LO w Krakowie
18.30 śp. Józef, Katarzyna JAŹWIEC, Mieczysław, Stanisława(f.) KRUCZEK
   
   
PIĄTEK 06.03.2020r. 
6.30 śp. Stanisław MACIUSZEK
6.30 śp. ks. Stanisław WAWSZKOWICZ
7.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
7.00 śp. Mariusz MISIASZEK od mieszkańców bloku
17.00 śp. Tadeusz MICEK
18.30 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
18.30 śp. Antoni MAREK, ++ z rodz. MARKÓW, Antoni, Michalina, Stanisław, Wiktoria, Anna BĄK
SOBOTA 07.03.2020r.  
6.30 śp. Zofia PAJOR od III Róży
6.30 śp. Stanisław GOLEC, zmarli mieszkańcy z klatki od sąsiadów
7.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
7.00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
18.30 śp. Ludwik ADAMCZAK
II NIEDZIELA W. POSTU 08.03.2020r. 
7.00 Za parafian
7.00 śp. Jan SERAFIN od sąsiadów
9.00 O zdrowie, błog. Boże, opiekę NMP dla członkiń Róży II, ich rodzin oraz kapłanów i sióstr posługujących w naszej parafii 
9.00 śp. Maria SURÓWKA
11.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
11.00 śp. Krzysztof BARAN
11.00 śp. Anna, Kazimierz BOJKO
13.00 śp. Józefa(f.), Kazimiera, Stanisław
13.00 śp. Maria KOZIEŁ
18.00 śp. Marianna JAKUBOWSKA od sąsiadów