Intencje Mszy św.: 02.12.11.2019r. – 08.12.2019r.

PONIEDZIAŁEK  02.12.2019r. 
6.00 śp. Bogdan BARTOSIK gregorianka
6.00 śp. Józef, Eleonora, Maria CZUŁKOWSCY
7.00 śp. Józefa(f.), Walenty MAKSOŃ, zmarli z rodziny
18.00 śp. Lucyna STACHOWICZ od sąsiadów z bloku
18.00 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka 
WTOREK 03.12.2019r. 
6.00 śp. Bogdan BARTOSIK gregorianka
6.00 O zdrowie, błog. Boże, opiekę NMP dla Celiny w dniu urodzin
6.00 śp. Marianna, Bolesław SOSNOWSCY
7.00 śp. Aniela, Konstanty, Klementyna GUMUŁKA
18.00 Przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla
ŚRODA 04.12.2019r. Św. Barbary
6.00 śp. Bogdan BARTOSIK gregorianka
6.00 śp. Józef, Maria, Józef
6.00 śp. Jan MICHALIK od sąsiadów
6.00 śp. Aniela ZIĘBA
7.00 O zdrowie i błog. Boże dla Barbary
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
CZWARTEK 05.12.2019r.                                                                                                                                                                                           
6.00 śp. Bogdan BARTOSIK gregorianka
6.00 śp. Barbara, Tadeusz POSTAWA, Barbara JURA
6.00 śp. Aniela ZIĘBA
6.00 śp. Anna DYDUŁA od siostry Stanisławy
7.00 śp. Władysław, Zofia, Stanisław PODEDWORNY, Marianna MAJCHERCZYK
18.00 śp. Helena 34 r. śm., Michał, Marcin KONIECZNY
18.00 śp. Kazimiera WŁODARSKA od córek z rodzinami
PIĄTEK 06.12.2019r. Św. Mikołaja
6.00 śp. Bogdan BARTOSIK gregorianka
6.00 śp. Elżbieta GRZEBYK 14 r. śm. 
7.00 śp. Władysław ZACHARA
7.00 śp. Czesław MUSKAŁA od sąsiadów
17.00 śp. Władysław, Piotr BUKOWIEC, Apolonia JASNOS
18.00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
18.00 śp. Katarzyna GAWRON od siostrzeńca Krzysztofa z rodziną
SOBOTA 07.12.2019r.  Św. Ambrożego
6.00 śp. Bogdan BARTOSIK gregorianka
6.00 śp. Irena SAWINA 5 r. śm. 
6.00 śp. Władysław 9 r. śm., Marianna, Jan FORTUNOWIE
7.00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
7.00 śp. Maria LIPKA od córki z rodziną
18.00 śp. Anna, Stanisław GOLONKA, Zofia PATYNOWSKA
II NIEDZIELA ADWENTU 08.12.2019r. Niepokalane Poczęcie NMP
7.00 śp. Jan TAJAK 32 r. śm. 
9.00 W intencji Róży XXII, rodzin, kapłanów posługujących w naszej parafii o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże
9.00 śp. Bogdan BARTOSIK gregorianka
11.00 śp. Danuta, Helena, Józef KURZEC, Anna, Mikołaj, Sława JARCZYK, Rozalia WÓJTÓW
11.00 śp. Maria, Julian, Zbigniew MROŻEK
13.00 śp. Stanisław 16 r. śm., Helena NOCOŃ, Maria ZIĘTARA
18.00 śp. Janina, Stanisław SOLAK