Intencje Mszy św.: 04.03.2019r. – 10.03.2019r.

PONIEDZIAŁEK 04.03.2019r. Św. Kazimierza
6.30 śp. Zofia MARCZYK gregorianka
7.00 śp. Wiktoria, Jan RUSINOWSCY
18.30 (poza parafią) śp. Elżbieta PIECHÓWKA od koleżanek z pracy córki Doroty
18.30 śp. Kazimierz FIRLIT
18.30 śp. Zbigniew PĘCAK od córki Lucyny z mężem i dziećmi
   
   
WTOREK 05.03.2019r.
6.30 śp. Zofia MARCZYK gregorianka
6.30 śp. Ks. Czesław, Kazimierz KONWENT
7.00 śp. Jan, Antoni MATYSIUK
18.30 Przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla
18.30 (poza parafią) śp. Krystyna CIESIELCZYK od córek z rodzinami
   
   
ŚRODA POPIELCOWA 06.03.2019r.
6.30 śp. Zofia MARCZYK gregorianka
6.30 śp. Władysław, Helena BIELECCY
6.30 śp. Franciszka(f.), Dranciszek MRÓZ
8.00 śp. Paweł ALAMA
8.00 śp. Felicja MANIECKA
17.00 śp. Tadeusz MICEK 3 r. śm.
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
   
   
CZWARTEK 07.03.2019r.
6.30 śp. Zofia MARCZYK gregorianka
6.30 śp. Wiesław WĄTRÓBSKI od mieszkańców bloku nr 3
6.30 śp. Józef, Anna MŁYNARCZYK, Wojciech, Marianna KARKULA
6.30 śp. Nauczyciele Szkoły nr 92 od emerytów
8.00 śp. Jan, Aleksander KOZIOŁ
8.00 śp. Kazimierz, Krystyna WILK
18.30 śp. Maria SURÓWKA 4 r. śm.
18.30 śp. Kazimierz TAFEL
   
   
PIĄTEK 08.03.2019r.
6.30 śp. Zofia MARCZYK gregorianka
6.30 śp. Wiesław WĄTRÓBSKI od mieszkańców bloku nr 3
6.30 śp. Stanisława SKAŁKA od mieszkańców klatki 3
8.00 śp. Janina, Tadeusz LIPSNY
8.00 śp. Józef 3 r. śm., Artur 2 r. śm. MATIAS
18.30 śp. Antoni MAREK 26 r. śm., Janina, Bronisław, Michalina, Antoni BĄK
18.30 śp. Irena WÓJTOWICZ od rodziny Cichy i Kusiów
   
SOBOTA 09.03.2019r.
6.30 śp. Franciszek, Bronisława(f.) KACZMARCZYK
6.30 śp. Zofia MARCZYK gregorianka
6.30 śp. Zyta KOZIEŃ od sąsiadów
8.00 śp. Stanisław KACZMARCZYK, Aniela, Jan, Stanisław, Rozalia SROKA
8.00 śp. Bogusław MAREK 3 r. śm.
8.00 śp. Felicja MANIECKA
10.00 W intencji chorych
10.00 śp. Janina, Jan, Stanisław, zmarli z rodz. ŚCIBIORSKICH
18.30 śp. Kazimierz FURMAŃSKI
   
I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10.03.2019r.
7.00 śp. Maria, Urszula ŁOPATA, Monika GAJDEROWICZ
9.00 śp. Genowefa GÓRKA
9.00 śp. Zofia MARCZYK gregorianka
9.00 Dziękczynna za łaski z prośbą o dalsza opiekę Bożą dla członkiń Róży XIII oraz opiekuna ks. Dariusza
11.00 śp. Krzysztof BARAN r. śm.
11.00 śp. Stanisław MACUGA 20 r. śm.
11.00 Dziękczynna w 50 r. urodzin Haliny Kupczak z prośbą o błog. Boże
13.00 śp. Franciszek, Alicja MARASIK
18.00 śp. Ludwik KUPIEC 17 r. śm.