Intencje Mszy św.: 04.05.2020r. – 10.05.2020r.

PONIEDZIAŁEK  04.05.2020r. Św. Floriana
6.30 śp. Karol MIŚ gregorianka
6.30 śp. Monika BIAŁOBRZESKA
7.00 śp. Janusz SKRZELA gregorianka
18.30 śp. Kazimierz FIRLIT
18.30 śp. Henryk OPIŁKA
   
WTOREK 05.05.2020r. Św. Stanisława Kazimierczyka
6.30 śp. Karol MIŚ gregorianka
6.30 śp. Barbara JURA
6.30 śp. Andrzej ZNOJKO od chrzestnej
7.00 śp. Janusz SKRZELA gregorianka
18.30 Przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla
   
ŚRODA 06.05.2020r.  Św. Filipa i Jakuba
6.30 śp. Karol MIŚ gregorianka
6.30 śp. Maria CHIRKOWSKA od sąsiadów
6.30 śp. Józefa(f.), Wacław PRZYBYSZ, Zofia, Antoni ZĘBALA
6.30 śp. Jan KRYPCIAK
6.30 śp. Franciszek WAKSMUNDZKI
7.00 śp. Janusz SKRZELA gregorianka
7.00 śp. Zofia MARSZAŁEK od męża
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
   
CZWARTEK 07.05.2020r.                                                                                                                                                                             
6.30 śp. Karol MIŚ gregorianka
6.30 śp. Stanisław SAGAN od żony
6.30 śp. Kazimierz BOJKO
6.30 śp. Adam BIENIECKI
7.00 śp. Janusz SKRZELA gregorianka
18.30 śp. Stanisław ŁUKASIK
18.30 śp. Stanisław
18.30 śp. Marian KMITA od sąsiadów
   
   
   
PIĄTEK 08.05.2020r. Św. Stanisława
6.30 śp. Karol MIŚ gregorianka
6.30 śp. Stanisław DZIEŻAK od żony i syna
6.30 śp. Stanisław BIAŁAS, Maria, Władysław SZEWCZYK, Władysław ZAKRZEWSKI
7.00 śp. Janusz SKRZELA gregorianka
7.00 śp. Jan KOWALSKI od żony
18.30 O zdrowie, Boże błog. dla członków X Róży Męskiej,                                                ich rodzin i kapłanów naszej parafii
18.30 O wszelkie potrzebne łaski, zdrowie dla ks. Prałata w dniu imienin od Straży Honorowej
SOBOTA 09.05.2020r.  
6.30 śp. Stanisław STROJEK, ++ z rodziny
6.30 śp. Jan OLEKSY od sąsiadów
6.30 śp. Stanisław BEŁZA od Marii z rodz. 
7.00 śp. Janusz SKRZELA gregorianka
7.00 śp. Karol MIŚ gregorianka
7.00 śp. Franciszek WAKSMUNDZKI
18.30 śp. Stanisław, Józefa(f.), Kazimiera
V NIEDZIELA WIELKANOCNA 10.05.2020r. 
7.00 śp. Karol MIŚ gregorianka
8.00 śp. Zenon LUBAS, ++ z rodziny
9.00 Dziekczynna za dar życia Macieja  z prośbą o błog. Boże, dary Ducha Świętego dla niego i jego rodziny
10.00 śp. Janusz SKRZELA gregorianka
11.00 O błog., zdrowie, łaski Ducha Świętego dla Kornelii i Oliwiera
11.00 śp. Jan OLEKSY
12.00  
13.00 śp. Tadeusz RADZISZEWSKI
18.00 śp. Czesław STĘPIEŃ, Leszek, Henryk DEKA
19.00 W intencji parafian