Intencje Mszy św.: 04.11.2019r. – 10.11.2019r.

PONIEDZIAŁEK  04.11.2019r. Św. Karola Boromeusza
6.30 śp. Michał, Stanisław, Zdzisław, Zbigniew
6.30 śp. Katarzyna GAWRON (poza parafią)
7.00 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka 
18.30 śp. Zmarli z rodziny KRÓLÓW i LORKÓW
18.30 śp. Marek KOZIEJ 3 r. śm. 
   
   
WTOREK 05.11.2019r. 
6.30 śp. Kazimiera(f.) SZCZEPANIK
6.30 śp. Władysław WOŁOCH od sasiadów 
7.00 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka 
18.30 Przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla
   
   
ŚRODA 06.11.2019r. 
6.30 śp. Jarosław FILIPOWSKI 3 r. śm. 
6.30 śp. Józef KARKULA
6.30 śp. Jan MICHALIK od Teodory Żmuda
6.30 śp. Jerzy ROSA
7.00 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka 
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
   
   
CZWARTEK 07.11.2019r.                                                                                                                                                                                            
6.30 śp. Zmarli z rodz. WIŚNIEWSKICH, CHOJNACKICH
6.30 śp. Wiesław WĄTRÓBSKI
6.30 śp. Jan MICHALIK od Piechników
6.30 śp. Stanisława(f.) SIUDAK od sąsiadów
7.00 śp. Władysława(f.) SEMLA 8 r. śm. 
18.30 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka 
18.30 śp. Wanda, Marian, Józef, Jacek MISIAK,                                            Maria, Marian RZEŹNIK
   
   
PIĄTEK 08.11.2019r. 
6.30 śp. Stefania, Andrzej ORDYS
6.30 śp. Julia, Jan SZCZEPAN,                                                                 Maria, Stanisław NOWACKI, ++ z rodziny
7.00 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka 
7.00 śp. Adela, Adam RATAJ
18.30 śp. Franciszek KUREK
18.30 śp. Roman JAROSZ, Jan PABIAN
   
SOBOTA 09.11.2019r.  Poświęcenie Bazyliki Laterańskiej
6.30 śp. Kalina GĄGOL 15 r. śm. 
6.30 śp.Józefa(f.), Franciszek, Marian
7.00 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka 
7.00 śp. Bartłomiej ZĄBER 7 r. śm. 
7.00 śp. Paweł HEŁMECKI od sąsiadów
18.30 śp. Leokadia, Kazimierz, Stanisław BEŁZOWSCY
   
XXXII Niedziela Zwykła 10.11.2019r. 
7.00 śp. Maria ŁOPATA, Piotr, Marianna HABERKO
9.00 śp. Stanisław 9r.śm., Maria, Janina ZIĘTARA 
11.00 Za zmarłych członków Straży Honorowej
11.00 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka
13.00 śp. Władysław MAŁEK 10 r. śm. 
18.00 śp. Marcin KONIECZNY