Intencje Mszy św.: 09.03.2020r. – 15.03.2020r.

PONIEDZIAŁEK  09.03.2020r. 
6.30 śp. Zofia PAJOR od Kołodziejów
7.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
18.30 śp. Apolonia JASNOS od Adamczyków
18.30 śp. Anna, Zofia, Jan LIPKA
WTOREK 10.03.2020r. 
6.30 śp. Waleria BAJDA, Krystyna, Bronisław, Maria BORYKA, Irena HOMA
6.30 Dziękczynna w 50 r. urodzin Waldemara z prośbą o potrzebne łaski
7.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
18.30 śp. Marian ADAMSKI od sąsiadów
ŚRODA 11.03.2020r.  
6.30 śp. Aniela, Konstanty, Klementyna, Piotr GUMUŁKA
6.30 śp. Anna KAZIBUCKA od sąsiadów
6.30 śp. Zofia PAJOR
7.00 śp. Zofia BUGAJSKA od sąsiadów z bloku
7.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
CZWARTEK 12.03.2020r.                                                                                                                                                                                          
6.30 śp. Zofia PAJOR od Hajduków
6.30 śp. Helena ŁĘKAWSKA od Piaseckich
6.30 śp. Tadeusz KĘDZIERSKI
7.00 śp. Wiesław TRUSKOWSKI od Stanisławy
7.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
18.30 śp. Zdzisław BEDNARZ od Aldony
18.30 śp. Jadwiga, Zdzisław URBAŃSCY
PIĄTEK 13.03.2020r. 
6.30 śp. Jan, Honorata, Jan
6.30 śp. Marian GUZIANA od siostry Heleny 
6.30 O zdrowie, błog. Boże, opiekę NMP dla pewnej osoby 
7.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
7.00 śp. Władysław KUBIK
18.30 śp. Kunegunda, Józef NIEMIEC
18.30 śp. Genowefa, Józef BUDEK
SOBOTA 14.03.2020r.  
6.30 śp. Karolina, Stanisław GULIK
6.30 śp. Helena ŁĘKAWSKA od córki Jolanty z rodz. 
6.30 O błog. Boże, opiekę NMP i św. Józefa dla Marii w 20 r. urodzin
7.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
7.00 śp. Władysława(f.) NIEWITAŁA od Marzeny z rodz. 
18.30 śp. Genowefa, Stefan GÓRKA
III NIEDZIELA W. POSTU 15.03.2020r. 
7.00 Za parafian
7.00 śp. Marian, Joanna SIEMBAB, Teofila(f.), Bronisław, Ryszard, Wiesław MUCHALSCY
9.00 śp. Janusz, Władysław LEŚNIAK
9.00 śp. Ludwik, Stefania KUPIEC
11.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
11.00 śp. Mieczysław CZEKAJ od brata Mariana
11.00 śp. Maria JURCZYK od Balów
13.00 śp. Rozalia, Józef, Aleksander ZELEK
13.00 śp. Franciszek, Alicja MARASIK
18.00 śp. Józefa(f.), Alojzy LECH, Czesław STĘPIEŃ