Intencje Mszy św.: 1.03.2021 r. – 7.03.2021r.

PONIEDZIAŁEK 1.03  
6.30 śp. Stanisława (f) NIEMIEC w 4 r. śm.
7.00 śp. Krystyna SOLAK (30 greg.)
18.30 śp. Władysława (f) BUGAJ
18.30 śp. Wincenty BANIOWSKI, od sąsiadów z 2 kl.
I WTOREK 2.03            
6.30 śp. Andrzej, Stanisława (f), Józef, Stanisław WIĘCEK
6.30 śp. Helena, Józef, Stanisław RADZISZEWSCY
6.30 śp. Marek BATKO, od Jadwigi i Katarzyny
7.00 śp. Maria KOZIOŁ (1 greg.)
7.00 śp. Krystyna TYLEK, od Domowego Kościoła
18.30 Nowenna do św. Joanny
ŚRODA   3.03               
6.30 śp. Maria JÓŹWIAK, od chrześnika Leszka z rodz.
6.30 śp. Zofia, Michał, Jerzy ŻBIK, +Anna MAGA, +Krystyna RUTKOWSKA
6.30 śp. Wincenty BANIOWSKI, od teściów Anny i Stanisława
7.00 śp. Maria KOZIOŁ (2 greg.)
7.00 śp. Jan i Janina w r. śm., + z rodz. ŚCIBIORSKICH
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
CZWARTEK   3.03             św. Kazimierza, patrona arch. krak.  
6.30 śp. Kazimiera i Władysław SZCZEPANIAK
6.30 śp. Kazimierz KONWENT, ks. Czesław KONWENT
6.30 śp. Kazimierz WOLSZEWSKI
7.00 śp. Maria KOZIOŁ (3 greg.)
7.00 śp. Kazimiera ZAMOJSKA
18.30 śp. Marianna i Piotr KOTNIS, + s. Leonarda
18.30 śp. Maria SKONIECZNY, od siostrzenic z rodzinami
I PIĄTEK 5.03                     
6.30 śp. Paweł MUSZYŃSKI w 8 r. śm.
6.30 śp. Kazimiera KUCHTA
7.00 śp. Maria KOZIOŁ (4 greg.)
7.00 śp. Franciszek WAKSMUNDZKI w 1 r. śm.
7.00 śp. Tadeusz PONIEDZIAŁEK, od sąsiadów
17.00 śp. Tadeusz MICEK w 5 r. śm.
18.30 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
18.30 śp. Irena KAWULA, od sąsiadów
SOBOTA 6.03                   
6.30 śp. Bronisław w 8 r. śm., +Walenty w 21 r. śm.
6.30 śp. Józef PTAK, od sąsiadów
7.00 śp. Maria KOZIOŁ (5 greg.)
7.00 Wynagradzająca Niepokalanej 
7.00 śp. Kazimiera, Stanisław, Józef
7.00 śp. Zygmunt PISKORZ
18.30 śp. Kazimierz TAFEL w 9 r. śm. 
III Niedziela Wielkiego Postu                    
7.00 śp. Maria KOZIOŁ (6 greg.)
9.00 śp. Marek MOSKWA, od Teresy i Jerzego
9.00 śp. Antoni MAREK w 28 r. śm., +Michalina, Antoni, Anna, Wiktoria, Stanisław BĄK
11.00 śp. Krzysztof BARAN w r. śm.
11.00 śp. Helena MUS w 24 r. śm., +Józefa (f) i Józef WŁODEK
13.00 śp. Ludwik ADAMCZAK
18.00 śp. Maria SURÓWKA