Intencje Mszy św.: 10.06.2019r. – 16.06.2019r.

PONIEDZIAŁEK  10.06.2019r.  NMP Matki Kościoła
6.30 śp. Marian NIEWITAŁA gregorianka
8.00 śp. Władysław ZACHARA 
18.30 śp. Karol MIŚ
18.30 śp. Julina ŚWIĘCHOWICZ od szwagra Wojciecha z rodziną 
WTOREK 11.06.2019r. Św. Barnaby 
6.30 śp. Marian NIEWITAŁA gregorianka
6.30 śp. Wiesław WĄTRÓBSKI od Wiolety i Szczepana Kozek
6.30 śp. Danuta KOZŁOWSKA od sąsiadów
6.30 śp. Adam, Maria, Ryszrad SZWIEC, Piotr, Katarzyna MENDEL, zmarli synowie
7.00 śp. Wioletta Denarczyk 
18.30 śp. Tadeusz POSTAWA
   
ŚRODA 12.06.2019r.  Bł. Piotra Dańkowskiego i Towarzyszy
6.30 śp. Marian NIEWITAŁA gregorianka
6.30 śp. Lidia BARTYZEL 1r.śm. 
6.30 śp. Kazimiera, Władysław WOŁEK
6.30 śp. Władysław TRUŚ, Antoni, Maria MOŻDŻEŃ
7.00 śp. Rozalia GRZYBACZ
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
   
CZWARTEK 13.06.2019r. Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana                                                                                                                                                                                                            
6.30 śp. Marian NIEWITAŁA gregorianka
6.30 śp. Antoni MAKSYMIUK
6.30 śp. Marian GRZEBYK 2 r. śm. 
6.30 śp. Wanda BURDA
7.00 śp. Irena, Wacław RZYMKOWSCY
18.30 śp. Antoni MAREK 26 r.śm., Janina, Bronisław, Michalina, Antoni BĄK
   
PIĄTEK 14.06.2019r. Bł. Michała Kozala
6.30 śp. Marian NIEWITAŁA gregorianka
6.30 śp. Józefa(f.), Stanisław, Tadeusz, Stefania
7.00 śp. Franciszek, rodzice, rodzeństwo
18.30 śp. Franciszka(f.) PROFICZ 9 r. śm. 
18.30 śp. Zbigniew JASTRZĘBSKI
SOBOTA 15.06.2019r.  
6.30 śp. Marian NIEWITAŁA gregorianka
6.30 śp. Zofia SZCZEPANIK 1 r. śm. 
7.00 śp. Wanda, Józef TOMASZEWSKI
7.00 śp. Antonina(f.), Edward SAS, Teresa, Edward KORDECKI, Natalia, Edward SIKORA, Irena, Stanisław PALUSIŃSKI, Seweryn KORDECKI
7.00 śp. Roman KLOCZKOWSKI 1 r. śm. 
18.30 śp. Rozalia BARAN 4 r. śm. 
18.30 śp. Paweł HEŁMECKI od żony i dzieci (poza parafią)
   
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 16.06.2019r. 
7.00 śp. Marian NIEWITAŁA gregorianka
9.00 śp. Mateusz KĄDZIELAWA 10 r. śm. 
11.00 śp. Agnieszka RADZISZEWSKA, ++ z rodziny
11.00 śp. Zmarli z rodziny WNĘKÓW i MALARÓW
13.00 O błog. Boże i powrót do zdrowia dla Danuty
18.00 śp. Władysława(f.), Stanisław w r. śm., oraz o zdrowie i błog. Boże dla ich dzieci Bożeny i Stanisława oraz ich rodzin