Intencje Mszy św.: 11.11.2019r. – 17.11.2019r.

PONIEDZIAŁEK  11.11.2019r. Św. Marcina
6.30 śp. Stanisława(f.), Władysław DUŚ, Stanisław PYRZ
8.00 śp. Maria PATULSKA 9 r. śm., syn Mieczysław
18.30 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka 
   
WTOREK 12.11.2019r. Św. Jozafata
6.30 śp. Stanisława(f.), Jan FYDA
6.30 śp. Krzysztof JEZIOREK od mieszkańców bloku
7.00 śp. Edward MATYSIUK od żony i dzieci 
18.30 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka 
   
ŚRODA 13.11.2019r. Św. Pierwszych Męczenników Polski
6.30 śp. Marian KARKULA 7 r. śm. 
6.30 śp. Andrzej WILK
6.30 śp. Jan MICHALIK od brata Józefa
6.30 śp. Tadeusz JĘDRZEJCZYK od sąsiadów z klatki
7.00 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka 
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
   
CZWARTEK 14.11.2019r.                                                                                                                                                                                            
6.30 śp. Jan 22 r. śm., Irena 15 r. śm. KOZŁOWSCY
6.30 śp. Genowefa, Józef KACZMARCZYK
6.30 śp. Jan MICHALIK od brata Piotra
6.30 śp. Tadeusz NITYCHORUK od rodziny Kurzec
7.00 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka 
18.30 śp. Władysław SYKAŁA 20 r. śm. 
18.30 śp. Anna 1 r. śm., Józef 4 r. śm. KUCIPERA
   
   
PIĄTEK 15.11.2019r. 
6.30 śp. Katarzyna KLIMASZEWSKA od Marii Klimaszewskiej z rodz.
6.30 śp. Maria, Eleonora, Zygmunt
7.00 śp. Andrzej, Ludwika(f.) SALAMON
7.00 śp. Tadeusz NITYCHORUK od Kawińskich
18.30 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka 
18.30 śp. Roman JAROSZ
   
   
SOBOTA 16.11.2019r.  
6.30 śp. Felicja, Józef MALARA
6.30 śp.Leszek GACEK od sąsiadów
7.00 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka 
7.00 śp. Irena, Wacław RZYMKOWSCY
18.30 śp. Julianna MALSKA 8 r. śm. 
   
XXXIII Niedziela Zwykła 17.11.2019r. 
7.00 śp. Józef GORYCZKA 11 r. śm., Zofia KUŹNIK 24 r. śm. 
9.00 śp. Eugeniusz DOKTÓR
9.00 śp. Jan, Kazimierz KONWENT, Stanisława(f.) URBANIAK
11.00 śp. Łucja, Jan SUTOR, Gabriel KASPRZYK
11.00 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka
11.00 Dziękczynna w 1 r. urodzin Lilianny z prośbą o błog. Boże i zdrowie
13.00 śp. Bronisław SZYMAŃSKI
18.00 śp. Tadeusz KOWALIK