Intencje Mszy św.: 13.04.2020r. – 19.04.2020r.

PONIEDZIAŁEK  13.04.2020r. 
7.00 śp. Karol MIŚ gregorianka
7.00 śp. Marian, Joanna SIEMBAB, Teofila(f.), Bronisław, Ryszard, Wiesław MUCHARSCY
9.00 śp. Bronisława(f.), Kazimierz KOZAK
9.00 śp. Aniela BARAN
11.00 śp. Małgorzata, Angelika ŚIWEK, Tadeusz HAPEK
11.00 śp. Jan NAKIELSKI, Zofia, Stanisław BIEL
11.00 Dziękczynna w 1 r. urodzin Hani, z prośbą o Boże błog. 
13.00 śp. Bronisław SZYMAŃSKI
13.00 śp. Stanisława(f.), Franciszek MAGIERA, Stanisława(f.), Franciszek MAŁEK
18.00 śp. Wincenty DUDA, Weronika SOBCZYK
WTOREK 14.04.2020r. 
6.30 śp. Bronisława(f.) HALASTRA od siostry Wioli
6.30 śp. Jacek NIWICKI od Aleksandry Zdanieckiej
7.00 śp. Karol MIŚ gregorianka
18.30 śp. Marian ADAMSKI od chrześniaka
18.30 śp. Emilia DUROWA, Joanna PYCELOWA, Barbara ANDERLE
ŚRODA 15.04.2020r.  
6.30 śp. Wiktoria, Tomasz PUSTELNIK
6.30 śp. Bożena CEPIL od Malinowskich
6.30 śp. Adam BIENIECKI
6.30 śp. Stanisław BEŁZA
6.30 śp. Janina ŚLUSARCZYK od Zdzisława
7.00 śp. Karol MIŚ gregorianka
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
CZWARTEK 16.04.2020r.                                                                                                                                                                                
6.30 śp. Maria, Józef DUDZIK
6.30 śp. Stanisław GOLEC, zmarli mieszkańcy-od sąsiadów z klatki
6.30 śp. Anna KAZIBUCKA
6.30 śp. Zofia RĘBACZ od Marii z rodz. 
7.00 śp. Karol MIŚ gregorianka
7.00 śp. Władysława(f.) KUBIK
18.30 śp. Genowefa, Stefan GÓRKA
PIĄTEK 17.04.2020r. 
6.30 śp. Genowefa, Zygmunt, Ryszard KUTER, Bożena GRZANKA
6.30 śp. Wiktoria, Anna, Kazimierz, Jan BOJDO
6.30 śp. Zofia LUSZOWSKA
7.00 śp. Karol MIŚ gregorianka
7.00 śp. Jan SERAFIN, Szymon PISZCZKIEWICZ, ++ z rodz. 
18.30 śp. Stanisław MACUGA
18.30 śp. Stefan DOROSZKO
SOBOTA 18.04.2020r.  
6.30 Dziękczynna w 60 r. ślubu Zofii i Józefa DREWNIAK z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
6.30 śp. Leszek BOGUMIRSKI
6.30 śp. Janina ŚLUSARCZYK od Anny z rodz. 
7.00 śp. Karol MIŚ gregorianka
7.00 śp. Jan, Teofila(f.), Bogumiła SAFIN
7.00 śp. Stanisław BEŁZA od sąsiadów
18.30 śp. Zofia, Piotr JAGŁA
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 19.04.2020r. 
7.00 śp. Karol MIŚ gregorianka
9.00 Dziękczynno -błagalna w 45 r. ślubu Czesławy i Zdzisława
9.00 Dziękczynno -błagalna w 60 r. ślubu Marii i Henryka
11.00 śp. Maria ZIĘTARA
11.00 śp. Krzysztof JANUSZ
11.00 śp. Piotr GŁUDEK, Aniela i Stanisław
13.00 Dziękczynno -błagalna w 60 r. ślubu Marii i Władysława
13.00 Dziękczynno -błagalna w 55 r. ślubu Jadwigi i Edwarda MACHOTÓW
13.00 Dziękczynno -błagalna w 35 r. ślubu Bogusławy i Zbigniewa
18.00 śp. Zbigniew NIEWIAROWSKI