Intencje Mszy św.: 18.02.2019r. – 24.02.2019r.

PONIEDZIAŁEK 18.02.2019r.
6.30 śp. Krzysztof JANUSZ gregorianka
7.00 śp. Krystian, Stanisław STROJEK
18.30 śp. Anna, Jakub MOŻDŻEŃ, Bogdan LECH, Wanda KOKOSZKA
18.30 śp. Agnieszka LEDECKA od mamy, siostry z mężem i dziećmi
   
   
WTOREK 19.02.2019r.
6.30 śp. Krzysztof JANUSZ gregorianka
6.30 śp. Marianna WISZNIEWSKA od sąsiadów z klatki
7.00 śp. Elżbieta Piechówka od córki Danuty z mężem
18.30 śp. Henryk FERDEK od sąsiadów z klatki
ŚRODA 20.02.2019r.
6.30 śp. Krzysztof JANUSZ gregorianka
6.30 śp. Anastazy 21 r. śm., zmarli z rodz. WRÓBLEWSKICH
6.30 śp. Stanisław, Erjenia PIETRZYK
6.30 śp. Janusz WALCZAK 7 r. śm.
7.00 śp. Janina KORBA od brata Stanisława z rodz.
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
CZWARTEK 21.02.2019r.
6.30 śp. Krzysztof JANUSZ gregorianka
6.30 śp. Władysława(f.) JANICKA od sąsiadów z klatki
6.30 śp. Stanisław WĄS 6 r. śm.
7.00 śp. Henryk WĄSOWICZ 12 r. śm., rodzice z obydwóch stron
7.00 śp. Marianna WISZNIEWSKA od sąsiadów z klatki
18.30 śp. Maria, Stanisław KOKOSZKA
18.30 śp. Czesław, Wanda SOWIŃSCY, Magdalena BORTO
PIĄTEK 22.02.2019r. Święto Katedry św. Piotra
6.30 śp. Krzysztof JANUSZ gregorianka
6.30 śp. Krystyna RODAK
7.00 Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Marzeny
7.00 śp. Ignacy WALIŁKO od sąsiadów z klatki
18.30 śp. Józef JANCZARSKI
18.30 śp. Bronisława(f.), Józef ZYCH od wnuczki Izabeli
   
   
SOBOTA 23.02.2019r. Św. Polikarpa
6.30 śp. Krzysztof JANUSZ gregorianka
6.30 śp. Krystyna RODAK
7.00 śp. Stanisława(f.), Janusz ŚMIAŁEK
7.00 śp. Felicja MANIECKA od sąsiadów
7.00 śp. Ignacy WALIŁKO od sąsiadów z klatki
18.30 śp. Wanda, Władysław, Salomea, Maria, Emil, Krystyna ŻYŁA, Roman SYKAŁA, Stefania, Jan MŁYNARCZYK
   
   
VII NIEDZIELA ZWYKŁA 24.02.2019r.
7.00 śp. Agnieszka WÓJCIK 20 r. śm.
9.00 śp. Krzysztof JANUSZ gregorianka
9.00 śp. Helena BRYNIAK 3 r. śm.
11.00 śp. Kazimiera KUCHTA 10 r. śm.
11.00 śp. Czesław KRAJ 13 r. śm.
13.00 śp. Marianna, Zygmunt BARA od rodziny
18.00 śp. Franciszka, Jan HAJŁASZ, zmarli z rodziny