Intencje Mszy św.: 18.11.2019r. – 24.11.2019r.

PONIEDZIAŁEK  25.11.2019r. Św. Katarzyny
6.30 śp. Stanisław LATOS
7.00 śp. Marianna, Franciszek, rodzeństwo z rodziny CZUPÓW
18.30 śp. Stanisław TOKARZ od sąsiadów
18.30 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka 
   
WTOREK 26.11.2019r. 
6.30 śp. Grażyna KAPWCZYŃSKA 1 r. śm. 
6.30 śp. Mieczysław FLOREK, Bronisława(f.), Piotr OSOWSCY
7.00 śp. Kazimierz SŁOWIK
18.30 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka 
ŚRODA 27.11.2019r. 
6.30 śp. Kazimierz KONWENT 26 r. śm. 
6.30 śp. Stefan BRUK 4 r. śm. 
6.30 śp. Jan MICHALIK od sąsiadów
6.30 śp. Marian GUZIK od sąsiadów
7.00 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka 
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
CZWARTEK 28.11.2019r.                                                                                                                                                                                           
6.30 śp. Feliks BURDA 31 r. śm. 
6.30 śp. Marian, Zbigniew, Marek SERAFIN
6.30 śp. Jan MICHALIK od sąsiadów
6.30 śp. Anna DYDUŁA od córki Ireny
7.00 śp. Aniela, Stanisław ZEGAREK
18.30 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka 
18.30 śp. Stanisław KWAK od Głowów z Pobiednika
18.30 O szczęśliwe rozwiązanie i opiekę Bożą dla Katarzyny i jej dziecka 
18.30 śp. Mieczysław BIERKA 2 r. śm. 
PIĄTEK 29.11.2019r. 
6.30 śp. Stanisław DZIEŻAK 3 r. śm. 
6.30 śp. Sylwester SEKUŁA
7.00 śp. Helena, Józef, Danuta, Janina, Oryst KURZEC, Anna, Józef, Jakub, Janina, Stanisław MANIAK, Rozalia, Michał WÓJTÓW
7.00 śp. Czesław MUSKAŁA od sąsiadów
18.30 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka 
18.30 śp. Irena, Wincenty SZOPA
   
SOBOTA 30.11.2019r. Św. Andrzeja 
6.30 śp. Andrzej, Wieńczysław WCISŁO
6.30 śp. Anna, Andrzej
7.00 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka 
7.00 śp. Andrzej MOŹDZIERZ
18.30 śp. Małgorzata PETERSON-ZAPIÓR 6 r. śm. od rodziców i siostry wraz z rodzinami
   
I NIEDZIELA ADWENTU 01.12.2019r. 
7.00 śp. Helena BOSAK
9.00 śp. Jan TAJAK
9.00 śp. Bogdan BARTOSIK gregorianka
11.00 śp. Wiesław WĄTRÓBSKI od córki Magdaleny z rodziną z Italii
11.00 śp. Katarzyna GAWRON
11.00 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka
13.00 śp. Marianna CHMIELEWSKA
18.00 śp. Maria, Stanisław ADAMEK