Intencje Mszy św.: 22.10 – 28.10.2018r.

 PONIEDZIAŁEK   22.10.2018r. Św. Jana Pawła II
6.30 śp. Maria LOCH gregorianka
6.30 śp. Roman KLOCZKOWSKI od kolegów brygady IV
7.00 W intencji Róży XVI, za Ojczyznę, odnowę narodu                            oraz za kapłanów
18.30 śp. Szczepan CIOŚ, żona Jadwiga
   
   
WTOREK 23.10.2018r.  
6.30 śp. Maria LOCH gregorianka
6.30 śp. Katarzyna, Józef, Tekla, Józef z rodziny DRUZGAŁÓW, KLIMASÓW
6.30 śp. Antoni AZIEWICZ od sąsiadów
7.00 śp. Stanisław SIUDAK, Franciszka(f.), Jakub ZĘBALA
18.30 śp. Krystyna NOWAK od sąsiadów
18.30 śp. Marian RÓG 14 r. śm. 
   
   
ŚRODA 24.10.2018r.   
6.30 śp. Maria LOCH gregorianka
6.30 śp. Dorota HAUPTMAN od siostry z rodziną
6.30 śp. Janina PIOTROWICZ od chrześnicy Renaty z rodziną
6.30 śp. Tadeusz SKÓRA od Antończyków
7.00 śp. Krzysztof FLOREK 
7.00 śp. Danuta CZYŻEWICZ od siostry z mężem i córką
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
   
CZWARTEK 25.10.2018 
6.30 śp. Maria LOCH gregorianka
6.30 śp. Adam, Maria, Ryszard SZWIEC
6.30 śp. Zenobia, Stanisław KARLIK
6.30 śp. Wiesław SAJAK od ojca
7.00 śp. Teresa KRZEMIŃSKA 15 r. śm. 
7.00 śp. Zofia SZCZEPANIK od Marii i Antoniego
18.30 śp. Stanisława(f.), Teresa, Antoni, Krzysztof JAMRÓZ
18.30 śp. Mieczysław, Marianna MARCZAK od córki
   
PIĄTEK 26.10.2018r. 
6.30 śp. Maria LOCH gregorianka
6.30 śp. Andrzej SKOTNICZNY od członków Rady Nadzorczej Krakowskiej SKOK
7.00 śp. Jan, Julia, Szczepan, Maria, Stanisław NOWACCY z rodzinami
7.00 śp. Jan REWIUK
18.30 śp. Janusz PRZESZŁOWSKI 14 r. śm., Stanisława(f.), Bolesław FALIŃSKI 42 r. śm., Zofia WIĘCH 13 r. śm. 
18.30 śp. Zygmunt KOSMALA 10 r. śm., Katarzyna KUŹMA 8 r. śm. 
   
SOBOTA 27.10.2018    
6.30 śp. Maria LOCH gregorianka
6.30 śp. Piotr ZIĘCINA 8 r. śm. 
7.00 śp. Alfred STASZKIEWICZ od córki Grażyny
18.30 W intencji VI Róży o opiekę św. Judy Tadeusza, za ich rodziny oraz kapłanów
   
XXX NIEDZIELA ZWYKŁA  28.10.2018r.   
7.00 śp. Maria LOCH gregorianka
7.00 śp. Stanisław RADZISZEWSKI,                                                      zmarli z rodz. RADZISZEWSKICH i FILIPOWICZÓW
9.00 śp. Władysław 4 r. śm., Janusz LEŚNIAK
9.00 śp. Krzysztof 5 r. śm., Helena, Jakub MIŚ
9.00 śp. Krzysztof BARAN (poza parafią)
11.00 śp. Bogusława(f.), Władysław CHROBOT,                                     Kazimiera, Bogdan BUDA
11.00 śp. Tadeusz ZAJĄC, z rodziny ZAJĄC i NAPIERACZ
13.00 śp. Mirosław MAŁEK 23 r. śm. 
18.00 śp. Małgorzata, Angelika 5 r. śm., Tadeusz HAPEK