Intencje Mszy św.: 23.03.2020r. – 29.03.2020r.

PONIEDZIAŁEK  23.03.2020r. 
6.30 śp. Józef MASŁOWSKI od żony i dzieci
6.30 śp. Edward, Sabina, Włodzimierz, Artur KUBIK
7.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
18.30 śp. Michał FEDERKIEWICZ
18.30 śp. Janina BOROŃ
   
WTOREK 24.03.2020r. 
6.30 śp. Anna, Mikołaj, Sława JARCZYK, Danuta, Helena, Józef KURZEC, Rozalia WÓJTÓW
6.30  
7.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
7.00 śp. Maria MAZANKIEWICZ od siostry Janiny i syna Janusza
18.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. dla Zofii i jej dzieci
   
ŚRODA 25.03.2020r.  Zwiastowanie Pańskie
6.30 śp. Jadwiga BILEWICZ
6.30 śp. Anna PAZDAN od III Róży
6.30 śp. Władysława(f.) NIEWITAŁA od Bożeny i Tadeusza z rodziną
6.30 śp. Anna KAZIBUCKA
6.30 śp. Jakub MARS od Kazanowskich
8.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
   
CZWARTEK 26.03.2020r.                                                                                                                                                                                
6.30 śp. Marianna, Władysław DZIAŁEK, Maria, Jan DZIADOŃ
6.30 śp. Tadeusz KĘDZIERSKI
6.30 śp. Maria WRÓBEL
6.30 śp. Danuta NOWAK
7.00 śp. Zofia BUGAJSKA od sąsiadów z bloku
7.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
18.30 śp. Maria MAZANKIEWICZ od Rokoszów
18.30 śp. Józef, rodzice, Julianna SIKORA,                                            Józefa(f.), Władysław KOWALSCY
PIĄTEK 27.03.2020r. 
6.30 śp. Józef KONOPKA od syna
6.30 śp. Stanisław GOLEC, zmarli mieszkańcy z klatki-od sąsiadów
6.30 śp. Franciszek WAKSMUNDZKI
7.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
7.00 O błog. Boże, zdrowie dla Adraiana z okazji urodzin
18.30 śp. Jan, Marianna PODLASIŃSCY, Marcin KONIECZNY
18.30 śp. Waldemar KOŹMIN
SOBOTA 28.03.2020r.  
6.30  
6.30 śp. Maria WRÓBEL
6.30 śp. Zygmunt DONIEC
7.00 śp. Józef JABŁOŃSKI
7.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
18.30 śp. Irena KOZACZUK od Raźnych
V NIEDZIELA W. POSTU 29.03.2020r. 
7.00 Za parafian
7.00 śp. Genowefa, Stefan GÓRKA
9.00 śp. Genowefa, Władysław ŻUREK
9.00 śp. Edward SZEWCZYK,                                                              zmarli z rodz. SZEWCZYKÓW, BASISTÓW 
11.00 śp. Mieczysław CZEKAJ od Cichych
11.00 śp. ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
13.00  
13.00 śp. Adam, Klara, Stanisław,                                                            Zdzisław, Edwarda(f.) POCZTOWSCY
18.00 śp. Marian ADAMSKI od Anety i Roberta z dziećmi