Intencje Mszy św.: 24.02.2020r. – 01.03.2020r.

PONIEDZIAŁEK  24.02.2020r. 
6.30 śp. Marian
7.00 śp. Zofia PAJOR od III Róży
18.30 śp. Florian, Antonina KOZŁOWSCY
18.30 śp. Marian MUCHA gregorianka
WTOREK 25.02.2020r. 
6.30 śp. Zofia PAJOR od Cebulów
6.30 śp. Marian GUZIANA od brata Czesława
7.00 śp. Marian MUCHA gregorianka
18.30 śp. Marian ADAMSKI od sąsiadów
ŚRODA POPIELCOWA 26.02.2020r.  
6.30 śp. Kazimiera WOŁEK
6.30 śp. Maria, Stanisław KOKOSZKA
6.30 śp. Danuta BIERNAT od sąsiadów
8.00 śp. Leszek ŁUKIANOWICZ od sąsiadów
17.00 śp. Marian MUCHA gregorianka
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
CZWARTEK 27.02.2020r.                                                                                                                                                                                          
6.30 śp. Jan SERAFIN, Irena, Ignacy, Szymon PISZCZKIEWICZ
6.30 Dziekczynna w 21 r. ślubu Anny i Jarosława z prośbą o błog. Boże i opiekę NMP
6.30 śp. Anna PAZDAN od sąsiadów
6.30 śp. Władysława(f.) KUBIK
8.00 śp. Marian MUCHA gregorianka
18.30 śp. Zdzisław BEDNARZ od Andrzeja
18.30 śp. Paweł, Salomea, Aleksander MIŚ, Józef, Zofia MIKULEC, Krzysztof WYLAŹ, Jan LEJA, Maria KULPA-MIŚ, Jan, Helena MAJKUT
PIĄTEK 28.02.2020r. 
6.30 śp. Zofia PAJOR od Filipków
6.30 śp. Zofia JARUGA od Czesławy
6.30 śp. Danuta BIERNAT od sąsiadów
8.00 śp. Stanisław MICUDA, ++ z rodziny
8.00 śp. Władysława(f.) KUBIK
18.30 śp. Marian MUCHA gregorianka
18.30 śp. Aniela, Roman ZĘBALA, ++dzieci
SOBOTA 29.02.2020r.  
6.30 śp. Stanisław KWAK od Gądków
6.30 O zdrowie i błog. Boże dla Mateusza w 29 r. urodzin
6.30 śp. Danuta NOWAK
8.00 śp. Władysława(f.) BUGAJ
8.00 śp. Marian MUCHA gregorianka
10.00 W intencji chorych i starszych wiekiem
18.30 śp. Apolonia JASNOS od wnuka Mirosława z rodz. 
I NIEDZIELA W. POSTU 01.03.2020r. 
7.00 Za parafian
7.00 śp. Stanisława(f.) NIEMIEC
9.00 śp. Mieczysław CZEKAJ od Węgrzynów i Berusiów
9.00 śp. Kazimiera 1 r. śm. 
9.00 Dziękczynna w 59 r. ślubu Józefa i Anny MALIK oraz w 19 r. ślubu Ryszarda i Edyty MALIK
11.00 śp. Ks. Jan Maciej DYDUCH gregorianka
11.00 śp. Marian MUCHA gregorianka
11.00 śp. Wiesława(f.), Henryk SIKORA
13.00 śp. Helena CZAJA od siostry Stanisławy
13.00 śp. Maria, Kazimierz OLENIACZ od córek z rodzinami
18.00 śp. Zdzisław BEDNARZ od Lidii