Intencje Mszy św.: 26.10.2020r. – 1.11.2020r.

PONIEDZIAŁEK 26.10. 
6.30 śp. Natalia
6.30 śp. Mieczysław MRÓWCZYŃSKI, od Grzegorza
7.00 śp. Adam NEMŚ (26 greg.)
18.30 śp. Kazimierz DRZEWIECKI, ++dziadkowie: Walentyna i Antoni BARTNIKOWSCY, ++synowie: Leszek, Zdzisław, Roman
18.30 śp. Halina BACHURSKA, ++Małgorzata i Angelika SIWEK w 7 r. śm., +Tadeusz HAPEK
 WTOREK 27.10. 
6.30 śp. Piotr ZIĘCINA w 10 r. śm.
6.30 śp. Marianna WĄTROBA, od Jerzego z rodz.
6.30 śp. Stefania i Andrzej ORDYS
7.00 śp. Adam NEMŚ (27 greg.)
18.30 O bł. Boże i opiekę MB i św. Józefa dla członków VI Róży, ich rodzin i kapłanów naszej Parafii
ŚRODA 28.10.             śś. Ap. Szymona i Judy Tadeusza
6.30 śp. Tadeusz TARABUŁA
6.30 śp. Tadeusz, Barbara POSTAWA, +Barbara JURA, +Rozalia JANISZ
6.30 śp. Tadeusz SATER, od sąsiadów
7.00 śp. Adam NEMŚ (28 greg.)
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 CZWARTEK 29.10. 
6.30 śp. Bogusław i Władysław CHROBOT, ++Kazimiera i Bogdan BUDA
6.30 śp. Edward CZERWIEC
6.30 śp. Zofia MARS, od córek i wnuków
7.00 śp. Adam NEMŚ (29 greg.)
18.30 śp. Wincenty LOREK w 15 r. śm., ++Helena i Józef
18.30 śp. Tadeusz KĘDZIERSKI
18.30 śp. Czesław GORZELAK
  PIĄTEK 30.10.
6.30 śp. Marian GUZIANA w 1 r. śm.
6.30 śp. Jan i Julia SZCZEPAN, +z rodz., ++Stanisław i Maria NOWACCY, ++z rodz.
7.00 śp. Adam NEMŚ (30 greg.)
7.00 śp. Edward, Jan, Michał STACHURA
18.30 W 39 r. ślubu Elżbiety i Jerzego – dziękcz. Z prośbą o bł. Boże i opiekę MB na dalsze lata wspólnego ich życia
18.30 śp. Ludwik, Józef, ++z rodz.
SOBOTA 31.10.
6.30 śp. Natalia
6.30 śp. Zygmunt KOSMALA w 12 r. śm.,+Katarzyna KUŹMA w 10 r.śm.
7.00 śp. Krystyna DĘBOCKA
7.00 śp. Janina KWIATKOWSKA, od sąsiadów
18.30 śp. Genowefa i Stefan GÓRKA
            Uroczystość Wszystkich Świętych    1.11.                  
7.00 śp. Janina SOBCZYK (1 greg.)
7.00 śp. Bogdan LECH w 21 r. śm.
9.00 śp. Władysław SOBIK, ++Stefania i Wojciech, Franciszek i Józef BURCZAKOWIE, +Waleria HANUSIAK
9.00 śp. Czesław i Elżbieta ZIĘCINA
11.00 śp. Danuta, Helena, Józef KURZEC, +Rozalia WÓJTÓW, ++Anna i Mikołaj, Sława JARCZYK
11.00 śp. Jan i Zofia KUCMIERCZYK, +Andrzej i Weronika GUZIANA
13.00 śp. Franciszek i Bronisława LURKA, +Bronisław ŚWITEK, ++Jadwiga i Stanisław
13.00 śp. Anna, Delfina SUSZLIK, ++ z rodz. SUSZLIKÓW
18.00 śp. Wiesław WĄTRÓBSKI w 2 r. śm.