Intencje Mszy św.: 28.10.2019r. – 03.11.2019r.

PONIEDZIAŁEK  28.10.2019r. Św. Szymona, Judy Tadeusza
6.30 śp. Bogusława(f.), Władysław CHROBOT,                               Kazimiera(f.), Bogdan BUDA
7.00 śp. Kazimiera(f.) SZOPA gregorianka 
18.30 O potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże dla członkiń Róży św. Judy Tadeusza
18.30 śp. Janina, Jan CEBO
18.30 śp. Katarzyna GAWRON (poza parafią)
   
   
WTOREK 29.10.2019r. 
6.30 śp. Tadeusz, Barbara POSTAWA,                                      Barbara JURA, Rozalia JANISZ
6.30 śp. Adam GBYL 1 r. śm. 
7.00 śp. Kazimiera(f.) SZOPA gregorianka 
18.30 śp. Wincenty LOREK, Helena, Józef, zmarli z rodziny
18.30 O poszanowanie Kościoła, kapłanów, Bożą opiekę dla Ojczyzny
   
   
ŚRODA 30.10.2019r. 
6.30 Dziękczynno-błagalna w 38 r. ślubu Elżbiety i Jerzego
6.30 śp. Piotr ZIĘCINA 
6.30 śp. Janina KĘDZIERSKA od córki Ewy i Dariusza
6.30 śp. Józef GÓRAL od wnuka Dawida
7.00 śp. Kazimiera(f.) SZOPA gregorianka 
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
   
   
CZWARTEK 31.10.2019r.                                                                                                                                                                                            
6.30 śp. Ludwik, Józef, zmarli z rodzin
6.30 śp. Grażyna, Tadeusz MALARA
6.30 śp. Ryszard BRODECKI
6.30 śp. Stanisława(f.) SIUDAK od sąsiadów
7.00 śp. Genowefa GÓRKA
18.30 śp. Jan, Edward, Michał STACHURA
18.30 śp. Józefa(f.), Jan, syn Jan KONIECZNY
18.30 śp. Stefania BŁASIŃSKA
   
PIĄTEK 01.11.2019r. Wszystkich Świętych
7.00 śp. Anna, Mikołaj, Sława JARCZYK, Rozalia WÓJTÓW, Danuta, Helena, Józef KURZEC
7.00 śp. Krystyna DĘBOWSKA
9.00 śp. Bogdan LECH 20 r. śm. 
9.00 śp. Elżbieta, Czesław ZIĘCINA
9.00 śp. Jakub NIEDBAŁA od żony
11.00 śp. Józefa(f.), Irena, Ludwik LIPKA
11.00 śp. Bronisława(f.), Franciszek LURKA, Bronisława(f.) ŚWITEK, Anna, Wojciech, Stanisława(f.) WALKOWSCY
13.00 śp. Jerzy NOWAK 15 r. śm., ++ z rodz. NOWAKÓW
13.00 śp. Bronisław SZYMAŃSKI
18.00 śp. Tadeusz KOWALIK
   
SOBOTA 02.11.2019r.  Dzień Zaduszny
6.30 W intencji zmarłych
6.30 śp. Helena ŁĘKAWSKA od sąsiadów
7.30 W intencji zmarłych
7.30 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
8.30 W intencji zmarłych
17.00 W intencji zmarłych
18.30 W intencji zmarłych
   
XXXI Niedziela Zwykła 03.11.2019r. 
7.00 śp. Sylwia
9.00 śp. Wanda, Mieczysław, Wacław PIAŚNIK,                                    Genowefa, Andrzej, Henryk, Jerzy FERDEK
9.00 śp. Tadeusz, Piotr, Stefania ZAJĄC,                                     Michalina, Stanisław NAPIERACZ
11.00 śp. Małgorzata SIWEK gregorianka
11.00 śp. Mirosław MAŁEK
13.00 śp. Emilia, Edward GROCHOWSCY, Marianna WIDÓCH
18.00 śp. Zmarli z rodz. ŁAUKASIKÓW, JURKOWSKICH