Intencje Mszy św.: 29.03.2021r. – 4.04.2021r.

PONIEDZIAŁEK 29.03  
6.30 śp. Maria RYK, od bratanicy Renaty z rodz.
6.30 śp. Stanisława (f) i Tadeusz SZEWCZYK
7.00 śp. Maria KOZIOŁ (28 greg.)
18.30 śp. Brunon KORDECKI, od sąsiadów z klatki
18.30 śp. Adam STANISZEWSKI, od sąsiadów z klatki
WTOREK 30.03            
6.30 śp. Janina STANEK, od rodz. Kusinów
6.30 śp. Marian JASIŃSKI, od córki Barbary
6.30 śp. Marek ZWIERZYŃSKI, od brata Piotra
7.00 śp. Maria KOZIOŁ (29 greg.)
7.00 śp. Edward KUKUŁKA, od żony i synów
18.30 śp. Wincenty BANIOWSKI, od sąsiadów z klatki
ŚRODA   31.03                     
6.30 śp. Marek MOSKWA, od Stanisława i Marty
6.30 śp Antonina TYMOWICZ, + Ludwik, Kazimierz, Józef, Maria TYMOWICZ
6.30 śp. Mieczysław BIELAWA w 12 r. śm.
7.00 śp. Maria KOZIOŁ (30 greg.)
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
CZWARTEK   1.04             WIECZERZA PAŃSKA
18.30 O bł. Boże, dary Ducha Św. I opiekę MB dla wszystkich kapłanów, od Straży Honorowej
18.30 śp. Władysław SYKAŁA, +rodzice: Roman i Stefania
18.30 śp. Genowefa i Władysław ŻUREK, +rodzice
18.30 śp. Rozalia i Michał FUJA, +z rodz.
18.30 śp. Maria SKONIECZNY, od chrześniaka Janka
18.30 śp. Władysław KUŹMA w 5 r. śm.
 2.04                                     WIELKI PIĄTEK
8.00 Jutrznia i Godzina Czytań
15.00 Droga Krzyżowa
18.30 Liturgia Męki Pańskiej
SOBOTA 3.04                   WIGILIA PASCHALNA
7.00 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP
8.00 Jutrznia i Godzina Czytań
9.00 – 14.00 Święcenie Pokaramów
20.00 śp. Krzysztof, Władysława (f), Marek LIS
20.00 śp. Stefan i Stefania (f) BŁASIŃSCY
20.00 Wynagradzająca NMP
20.00 śp. Józef JANCZARSKI (1 greg.)
20.00 śp. Aleksander SOWA, od Bogdana z rodz.
ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE
6.00 śp. Janina JURKOWSKA, od syna
6.00 śp. Helena, Stanisław GRAJDURA
9.00 śp. Katarzyna i Stanisław KARPIEL, syn Stanisław
9.00 śp. Janina SIKORA, od męża i córek
10.00  
11.00 śp. Stanisława (f) MUS w 2 r. śm., +Maria i Jan MUS
11.00 śp. Kazimiera w 1 r. śm.
12.00  
13.00 śp. Józef JANCZARSKI (2 greg.)
18.00 śp. Jacek NIWICKI, + Rudolf SYMBER
5.04                       PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
7.00 śp. Franciszek, Zofia JASTRZĘBSCY, + rodzice, ++ Józef, Wiktoria, Fryderyk, Tadeusz, Marianna, Krystyna ROJEK
7.00 O bł. Boże, dary Ducha Św. I opiekę MB dla wszystkich kapłanów, od Margaretek
9.00 śp. Wanda i Czesław SOWIŃSCY
9.00 O bł. Boże, mądrość bożą, potrzebne łaski oraz zdrowie dla Kingi w 3 r. ur., Adasia i Piotrusia
10.00  
11.00 śp. Maria i Alojzy
11.00 śp. Jolanta TEKIELA w 3 r. śm.
12.00  
13.00 śp. Józef JANCZARSKI (3 greg.)
18.00 śp. Stanisław ZIELIŃSKI w 6 r. śm.