Intencje Mszy św.: 29.10 – 04.11.2018r.

 PONIEDZIAŁEK   29.10.2018r. 
6.30 śp. Maria LOCH gregorianka
6.30 śp. Wincenty 13 r. śm., Helena, Józef LOREK
7.00 śp. Tadeusz, Barbara POSTAWA, Barbara JURA,                              Rozalia JANISZ
18.30 śp. Edward, Jan STACHURA, rodzice
18.30 śp. Wioletta ZUGAJ zd. SATER od sąsiadów z klatki
   
WTOREK 30.10.2018r.  
6.30 śp. Maria LOCH gregorianka
6.30 śp. Krzysztof JANUSZ od rodziny
7.00 śp. Anna SUSZLIK, zmarli z rodziny
18.30 Dziękczynna w 38 r. ślubu Elżbiety i Jerzego z prośbą o błog. dla Jubilatów i rodziny
18.30 śp. Krystyna NOWAK od sąsiadów
18.30 śp. Julian ŚWIĘCHOWICZ (poza parafią)
   
ŚRODA 31.10.2018r.   
6.30  
6.30 śp. Andrzej SKOTNICZNY od rodziny Kmitów
6.30 śp. Zbigniew PĘCAK od Róży X
6.30 śp. Tadeusz SKÓRA od brata Zdzisława z żoną
7.00 śp. Genowefa GÓRKA 11 r. śm. 
7.00 śp. Wiesław SAJAK od siostry Krystyny z rodziną
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
   
CZWARTEK 01.11.2018       Wszystkich Świętych
7.00 śp. Bogdan LECH 19 r. śm. 
7.00 śp. Ludwik, Józef i zmarli z ich rodzin
9.00 śp. Anna, Mikołaj, Sława JARCZYK,                                             Danuta, Helena, Józef KURZEC, Rozalia WÓJTÓW
9.00 śp. Genowefa 4 r. śm., Władysław ŻUREK
11.00 śp. Helena REMBIŚ od II Róży Różańcowej
11.00 śp. Ludwik, Józefa(f.) LIPKA
13.00 śp. Bronisław ŚWITEK, Bronisława(f.), Franciszek LURKA, Anna, Wojciech WALKOWSCY
18.00 śp. Elżbieta, Czesław ZIĘCINA
PIĄTEK 02.11.2018r.       Dzień Zaduszny
6.30 W intencji zmarłych z wypominek jednorazowych
7.30 W intencji zmarłych z wypominek jednorazowych
8.30 W intencji zmarłych z wypominek jednorazowych
17.00 W intencji zmarłych z wypominek jednorazowych
18.30 W intencji zmarłych z wypominek jednorazowych
   
SOBOTA 03.11.2018    
6.30 śp. Zmarli z rodziny WIŚNIEWSKICH, CHOJNACKICH
6.30 śp. Sylwia
6.30 śp. Bronisław PINDEL
7.00 śp. Maria Lipka gregorianka
7.00 śp. Bartłomiej ZĄBER 6 r. śm. 
18.30 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
   
XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA  04.11.2018r.   
7.00  
9.00 śp. Maria Lipka gregorianka
9.00 Zmarli członkowie Straży Honorowej Serca Pana Jezusa
11.00 śp. Leon BIJAK
11.00 śp. Władysław 9 r. śm., Mirosław 23 r. śm.MAŁEK 
13.00 śp. Józef PALUSIŃSKI
18.00 śp. Małgorzata PETERSSON-ZAPIÓR 5 r. śm.