Intencje Mszy św.: 29.11.2021r. – 5.12.2021r.

PONIEDZIAŁEK 29.11               
6.00 śp. Andrzej, Anna NAWARA
6.00 śp. Sylwester SEKUŁA
7.00 śp. Stanisław DZIEŻAK
18.00 śp. Wiktoria BOBEK (2 greg.)
18.00 śp. Eleonora, Franciszek BRYK
WTOREK 30.11        św. Andrzeja, apostoła
6.00 śp. Wiktoria BOBEK (3 greg.)
6.00 śp. Andrzej PŁASZEWSKI, od kuzyna Wojciecha
6.00 śp. Krystyna DE VILLE, od Akradiusza, Agnieszki i Aleksandra
7.00 śp. Krystyna GUŚTAK, od Małgorzaty i Andrzeja
7.00 śp. Wanda MIODEK, od Marii z rodz.
18.00 śp. Andrzej MOŹDZIERZ w r. śm.
ŚRODA 1.12            
6.00 śp. Wiktoria BOBEK (4 greg.)
6.00 śp. Stanisława (f), Franciszek KRUPA
6.00 śp. Krystyna DE VILLE, od Darii i Michała
7.00 śp. Marek ZWIERZYŃSKI, od kolegi Tomasza
7.00 śp. Aldona KUPIEC, od Iwony z rodz.
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
I CZWARTEK 2.12        
6.00 śp. Wiktoria BOBEK (5 greg.)
6.00 śp. Stanisław SAGAN, od żony z rodz.
6.00 śp. Krystyna DE VILLE, od Lidii i Kamili
7.00 śp. Aniela, Konstanty, Klementyna GUMUŁKA
7.00 śp. Władysława (f), Konrad GROBORZ, od córki Ewy z rodz.
18.00 śp. Marianna, Mieczysław CHMIELEWSCY
18.00 śp. Wanda BARAN, od Lucyny i Krzysztofa
I PIĄTEK 3.12      św. Franciszka Ksawerego
6.00 O zdrowie i bł. Boże dla Barbary
6.00 W int. Celiny w 82 r. ur.-dziękcz. Z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę MB
7.00 śp. Jan SERAFIN, Ignacy, Irena, Szymon PISZCZKIEWICZ
7.00 śp. Wanda BARAN, od Kazimierza
17.00 śp. Wiktoria BOBEK (6 greg.)
17.00 śp. Jan CISZEWSKI, od pracowników przedszkola nr 117
18.00 Wynagradzająca NSPJ
18.00 śp. Maria CHWISTEK, od siostrzeńca Mariusza
I SOBOTA 4.12      św. Barbary
6.00 śp. Wiktoria BOBEK (7 greg.)
6.00 śp. Józef, Maria, Józef
6.00 śp. Janina STOLARSKA, od znajomych córki Małgorzaty
7.00 Wyngaradzająca NMP
7.00 śp. Stanisław GOLEC w 2 r. śm., +Grzegorz GOLEC, +Antonina, Janina SZCZECINA, + Roman, Stanisław KRÓL
18.00 śp. Helena KONIECZNA w 36 r. śm., +Michał, Marcin KONIECZNY
            II Niedziela ADWENTU                                   
7.00 śp. Jan TAJAK
9.00 śp. Maria, Julian, Zbigniew MROŻEK
9.00 śp. Zofia CZEKAJ, od Mariana
11.00 śp. Wiktoria BOBEK (8 greg.)
11.00 śp. Wiesław MALIKIEWICZ, Marian CHOLEWA
11.00 śp. Henryk URBAŃSKI w 1 r. śm.
13.00 śp. Stanisław NOCOŃ w 18 r. śm., +Helena NOCOŃ, +Maria ZIĘTARA
18.00 śp. Anna, Stanisław, syn Stanisław GOLONKA