Intencje Mszy św.: 7.12.2020r. – 13.12.2020r.

PONIEDZIAŁEK 7.12              św. Ambrożego, biskupa 
6.00 O zdrowie i bł. Boże dla Teresy i jej Rodziny
6.00 śp. Brunon KORDECKI, od sąsiadów z klatki
6.00 śp. Stanisława RADECKA, od sąsiadów z klatki
7.00 śp. Maria LIPKA w 3 r. śm. (imieninowa)
7.00 śp. Janina STANEK
18.00 śp. Henryk ALAMA (7 greg.)
18.00 Dziękczynno – błagalan za otrzymane łaski w życiu Haliny i Józefa SZCZEPANÓW oraz ich dzieci: Roberta i Rafała i ich rodzin
18.00 O bł. Boże i opiekę MB dla Parafian
WTOREK 8.12  Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
6.00 śp. Helena, Danuta, Józef KURZEC, +Rozalia WÓJTÓW, +Anna, Mikołaj, Sława JARCZYK
6.00 śp. Elżbieta GRZYBEK w 15 r. śm.
6.00 śp. Marianna WĄTROBA, od rodz. Skibów
8.00 śp. Henryk ALAMA (8 greg.)
18.00 O świętość i odwagę dla kapłanów w głoszeniu prawdy
18.00 śp. Marianna i Henryk SZYWAŁA
18.00 śp. Jan i Zofia JAROSZ
18.00 O bł. Boże i opiekę MB dla Parafian
ŚRODA 9.12
6.00 śp. Mirosław MACIUSZEK
6.00 śp. Janina, Stanisław SOLAK
6.00 śp. Zofia, Jakub MARS
6.00 śp. Emilia CZOPOŁ, od pracowników walcowni
7.00 śp. Henryk ALAMA (9 greg.)
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 O bł. Boże i opiekę MB dla Parafian
 CZWARTEK 10.12      
6.00 śp. Elżbieta ZIĘCINA w r. śm.
6.00 śp. Stanisław SIUDAK, ++Maria i Franciszek
6.00 śp. Marianna, Wawrzyniec GACEK i ich dzieci
7.00 śp. Halina i Stanisław KRZEMIEŃ
18.00 śp. Henryk ALAMA (10 greg.)
18.00 śp. Jan KURZYDŁO w 4 r. śm. 
18.00 O bł. Boże i opiekę MB dla Parafian
 PIĄTEK 11.12              
6.00 śp. Józef LENART
6.00 śp. Łucja i Józef MICHNO
7.00 śp. Henryk ALAMA (11 greg.)
7.00 O bł. Boże i opiekę MB dla Danuty
7.00 śp. Karol LIPNICKI, od rodz. Pilińskich i Gajków
18.00 śp. Zbigniew KUROWSKI w 5 r. śm., +Damian KUROWSKI
18.00 śp. Zefiryn, Teresa PISKORZ w 15 r. śm.
18.00 O bł. Boże i opiekę MB dla Parafian
SOBOTA 11.12. 
6.00 O powrót do zdrowia dla Ireny
6.00 śp. Stanisław BIAŁEK w 7 r. śm.
6.00 śp. Jan PIERON
7.00 śp. Henryk ALAMA (12 greg.)
7.00 śp. Maria, Józef KNAPIK
18.00 śp. Beata, Stanisława, Maria, Weronika, Antoni, Tadeusz, Czesław, Kazimierz
18.00 O bł. Boże i opiekę MB dla Parafian
III Niedziela ADWENTU  św. Łucji
7.00 śp. Stanisław BOROWIEC w 20 r. śm.
9.00 W intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii, od Róży XI
9.00 O bł. Boże i opiekę MB dla członkiń Róży IX
11.00 śp. Henryk ALAMA (13 greg.)
11.00 śp. Ireneusz WRONIKOWSKI
13.00 śp. Krystyna i Edward ZIĘBA
13.00 W int. 50 r. ślubu Marii i Jana Kubińskich – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie
18.00 śp. Jan TAJAK