Intencje Mszy św.: 8.03.2021r. – 14.03.2021r.

PONIEDZIAŁEK 8.03  
6.30 śp. Józef GÓRAL w 2 r. śm., +żona Władysława
6.30 śp. Aleksander SOWA, od rodziców
7.00 śp. Maria KOZIOŁ (7 greg.)
7.00 śp. Władysława BRYŁA, +Barbara BOCHENEK, od Marii
18.30 śp. Stanisław BIAŁAS w 19 r. śm., +Maria i Władysław SZEWCZYK
18.30 śp. Helena MACIUSZEK
WTOREK 9.03            
6.30 śp. Franciszka (f), Bolesław NOWAK, +syn Bolesław
6.30 śp. Janina GLINKA, od sąsiadów
6.30 śp. Paweł ALAMA
7.00 śp. Maria KOZIOŁ (8 greg.)
7.00 śp. Robert WOJDAN, od koleżeństwa z dzieciństwa
18.30 śp. Jadwiga i Zdzisław URBAŃSCY
ŚRODA   10.03               
6.30 O bł. Boże, opiekę MB oraz dary Ducha Św., potrzebne łaski dla dla Mateusza w 30 r. ur.
6.30 śp. Teresa BOBEK, od rodz. Grażewicz i Baś
6.30 śp. Jadwiga BILEWICZ
7.00 śp. Maria KOZIOŁ (9 greg.)
7.00 śp. Grzegorz MAJ, od sąsiadów z bloku
7.00 W intencji Panu Bogu wiadomej
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
CZWARTEK   11.03               
6.30 śp. Marek MOSKWA, od firmy Herbapol
6.30 śp. Aniela, Konstanty, Klementyna, Piotr GUMUŁKA
6.30 śp. Teresa BOBEK, od cioci Gieni i Janusza
7.00 śp. Maria KOZIOŁ (10 greg.)
7.00 śp. Konstanty ISTRATI
18.30 śp. Stanisław MACUGA w 22 r. śm.
18.30 śp. Zofia, Anna, Jan LIPKA
18.30 śp. Tadeusz MARONKA, od sąsiadów z klatki
 PIĄTEK 12.03                     
6.30 śp. Janina ZBROJA, od rodz. Lorek
6.30 śp. Gustaw WŁODEK w 9 r. śm.
7.00 śp. Marek JOŃCA, od Stefanii i Jana
7.00 śp. Maria KOZIOŁ (11 greg.)
7.00 śp. Władysław PAŁKA, od rodziców i rodziny Borkowskich
18.00 śp. Józef WALERIAN, od sąsiadów
18.30 śp. Kornel LIPNICKI, od żony i córek
SOBOTA 13.03                   
6.30 śp. Genowefa ROKITA, od wnuczki Karoliny
6.30 śp. Maria PIWOWAR, od Haliny i Stanisława
6.30 śp. Zbigniewa TATARA
7.00 śp. Maria KOZIOŁ (12 greg.)
7.00 śp. Kunegunda i Józef NIEMIEC
7.00 śp. Czesław MARKOWICZ w 17 r. śm. 
7.00 śp. Franciszka (f) LACHOWICZ, od sąsiadów z bloku
18.30 śp. Kazimierz i Beata
IV Niedziela Wielkiego Postu  LAETARE                  
7.00 śp. Rozalia, Józef, Aleksander
9.00 śp. Adam, Klara, Stanisław, Zdzisław, Edwarda (f) POCZTOWSCY
9.00 śp. Franciszek, Alicja MARASIK
9.00 O bł. Boże, dary Ducha Św., potrzebne łaski dla wszystkich Róż, ich rodzin oraz kapłanów i sióstr z naszej Parafii
11.00 śp. Maria KOZIOŁ (13 greg.)
11.00 śp. Krystyna, Zofia, Franciszek CZEKAJ, +Janina, Jakub, Marian GAWLIK, +Jan HARZOWSKI
13.00 śp. Krzysztof BARAN w 3 r. śm., od mamy
18.00 O bł. Boże, opiekę MB oraz dary Ducha Św., potrzebne łaski dla Julii w 18 r. ur., i Kamila w 16 r. ur.