Intencje Mszy Świętych: 11.06 – 17.06.2018r.

 PONIEDZIAŁEK   11.06.2018r.  Św. Barnaby
6.30 śp. Marian WOJCIECHOWSKI gregorianka
6.30 śp. Roman KOZŁOWSKI 10 r. śm. 
6.30 śp. Eugeniusz STAWARZ od Elżbiety i Henryka Dudka
7.00 śp. Wioletta DENARCZYK
18.30 śp. Tadeusz POSTAWA 
18.30 śp. Stanisław ORCZAK 10 r. śm.,                                            Scholastyka, Tadeusz NOWAK
   
WTOREK 12.06.2018r.   Bł. Piotra Dańkowskiego i Towarzyszy
6.30 śp. Marian WOJCIECHOWSKI gregorianka
6.30 śp. Eugeniusz STAWARZ od siostry Wandy
7.00 śp. Aniela, Piotr KUBIK, Genowefa, Józef,                                        Stanisław, Zdzisław, Jan -od Wyjadłowskich
18.30 W 13 rocznicę powstania Róży św. Jana Pawła II                            oraz za księży
18.30 śp. Leon CYBULSKI 18 r. śm., Stanisław WOLSKI 25 r. śm. 
   
ŚRODA 13.06.2018r.  Św. Antoniego z Padwy
6.30 śp. Marian WOJCIECHOWSKI gregorianka
6.30 śp. Antoni MAKSYMIUK z okazji imienin
6.30 śp. Janina, Tadeusz KUCHARCZYK od dzieci i wnuków
7.00 śp. Jan SENDOR 55 r. śm. 
7.00 śp. Władysław, Maria KRÓL
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
   
CZWARTEK 14.06.2018r.  Bł. Michała Kozala
6.30 śp. Marian WOJCIECHOWSKI gregorianka
6.30 śp. Józefa(f.), Tadeusz, Stefania
6.30 śp. Eugeniusz STAWARZ od Anny i Stanisława Stawarz
6.30 śp. Stanisław SAGAN
7.00 O zdrowie, błog. Boże i  opiekę NMP dla Marii i całej rodziny
7.00 śp. Stanisław CHOCHOROWSKI od sasiadów z klatki
18.30 śp. Zbigniew JASTRZĘBSKI
18.30 śp. Franciszka(f.) PROFICZ 8 r. śm. 
   
   
PIĄTEK 15.06.2018r.   
6.30 śp. Marian WOJCIECHOWSKI gregorianka
6.30 śp. Maria PIECHÓWKA 1 r. śm. 
6.30 śp. Józef GROMALA 13 r. śm. 
7.00 śp. Jan PIEKARSKI, Janina KAWA
7.00 śp. Robert SPERKA
18.30 śp. Rozalia BARAN 3 r. śm. 
18.30 śp. Aleksander MARCINIAK, Maria, Władysław HADY
   
SOBOTA 16.06.2018r. 
6.30 śp. Marian WOJCIECHOWSKI gregorianka
6.30 śp. Piotr WESOŁOWSKI, Piotr, Anna, Maria WÓJCIK
7.00 śp. Alina JÓZKOWICZ
7.00 śp. Władysław MALAGA 23 r. śm. 
18.30 śp. Irena, Wacław
   
XI NIEDZIELA ZWYKŁA  17.06.2018r.                                                              
7.00 śp. Marian WOJCIECHOWSKI gregorianka
7.00 śp. Jan, Antonina KOZIOŁ, Władysław, Wanda DRUŻKOWSCY
9.00 W intencji Róży XIX pw. Św. Brata Alberta
9.00 śp. Józef PALUSIŃSKI
11.00 śp. Władysław LEŚNIEWSKI 9 r. śm. 
13.00 śp. Małgorzata GAJEWSKA zd. FULARZ 10 r. śm.,                            Julian FULARZ
18.00 śp. Jan MALIK, Jakub BOSSOWSKI