Ogłoszenia Duszpasterskie: II Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj III niedziela miesiąca, dlatego składka inwestycyjna przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy tym wszystkim, którzy duchowo
    i materialnie wspierają naszą Parafię. O godz. 16.00 odbędzie się modlitewne spotkanie Straży Honorowej.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:
    • we wtorek – św. Józefa Sebastiana Pelczara (biskupa),
    • w środę – św. Fabiana i św. Sebastiana,
    • w czwartek – św. Agnieszki,
    • w niedzielę – św. Franciszka Salezego.
  3. Od jutra do 25 stycznia będziemy w Kościele obchodzić Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy do włączenia się w to dzieło.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszach Św. przed kościołem Grupa Caritas naszej parafii będzie zbierać do puszek środki, na rzecz pomocy poszkodowanym w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji.
  5. Jubilaci, którzy w niedzielę św. Rodziny uczestniczyli w Mszy Św. jubileuszowej, mogą zapisać się w zakrystii na zdjęcie z tej uroczystości.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  7. W minionym tygodniu z naszej rodziny parafialnej do wieczności odeszli:
    + Zofia Czekaj, 78 l.
    + Janina Sikora Pajdak, 81 l.
    + Krzysztof Wiśniewski, 65 l.
    + Janina Jazgar, 83 l.
    + Zofia Bąk, 86 l.
    + Marek Jońca, 57 l.
    + Zbigniew Mazur, 86 l.
    + Barbara Kuczberska, 80 l.
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…