Ogłoszenia Duszpasterskie: III Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przypada ustanowiona przez papieża Franciszka w 2019 roku Niedziela Słowa Bożego, dzień poświęcony celebracji, refleksji i rozpowszechnianiu Słowa. Po Mszach Św. przed kościołem Grupa Caritas naszej parafii będzie zbierać do puszek środki na rzecz pomocy poszkodowanym w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji.
  2. W liturgii Kościoła wspominamy: dzisiaj św. Franciszka Salezego,
    w poniedziałek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, we wtorek świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, w czwartek – św. Tomasza z Akwinu,
    w niedzielę – św. Jana Bosco.
  3. W ubiegłą niedzielę składka inwestycyjna na cele naszej Parafii wyniosła 14.000 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, którym na sercu leży rozwój duchowy i materialny naszego Kościoła.
  4. Przypominamy, że Jubilaci, którzy w niedzielę św. Rodziny uczestniczyli
    w Mszy Św. jubileuszowej mogą zapisać się w zakrystii na zdjęcie z tej uroczystości
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej
  6. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Edward Ślusarczyk
    + Stefania Butyńska
    + Jan Budziński
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…