Ogłoszenia Duszpasterskie: IV Niedziela Wielkanocna

 1. Przypominamy, że podczas sprawowania Mszy św. w naszym kościele może być obecnych maksymalnie 90 wiernych. Zachęcamy do rozchodzenia się po świątyni, zajmowania miejsc także na chórze i zachowania dystansu. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele.
 2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierają prace remontowe w naszym kościele. Został już umieszczony nowy witraż, odnowiono krucyfiks, a przed nami instalacja głównego ołtarza. Bóg zapłać za ofiary.
 3. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Majowych. W dni powszednie o 18.00, a w niedzielę o 17.15.
 4. W liturgii Kościoła przypada:
  • w poniedziałek św. Floriana
  • we wtorek św. Stanisława Kazimierczyka. W tym dniu zapraszamy na uroczystą Mszę św. połączoną z nowenną do św. Joanny Beretty Molla o 18.30. Zachęcamy do składania intencji, w których modlimy się podczas tego nabożeństwa, do skarbony przy ołtarzy naszej Patronki.
  • w środę św. Apostołów Filipa i Jakuba
  • w piątek św. Stanisława. To dzień imienin ks. Prałata, któremu składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy modlitwie parafian. Msza św. w intencji ks. Prałata zostanie odprawiona 8 maja o godz. 18.30. Z racji uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 5. Kancelaria parafialna czynna wg zwykłego harmonogramu.
 6. W następną niedzielę spotkanie modlitewne Róż Różańcowych po Mszy św. o 9.00.
 7. W następną niedzielę Msze św. o 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19. Z tego powodu zostają przeniesione intencje: za śp. Zenona Lubasa na godz. 8.00 oraz za śp. Janusza Skrzelę na 10.00.
 8. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  + Mieczysław Mrówczyński
  + Robert Bobola
  + Andrzej Znojko   Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie