Ogłoszenia Duszpasterskie: VI Niedziela Zwykła

1. W liturgii Kościoła wspominamy w poniedziałek świętych Cyryla i Metodego (patronów Europy)
  2. W dniu dzisiejszym młodzież przygotowująca się do Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie zaprasza na skromny poczęstunek – można wziąć ze sobą kawałek ciasta do domu, można także usiąść w sali multimedialnej przy kawie lub herbacie, a przy okazji ofiarą wesprzeć organizację wyjazdu na spotkanie z Papieżem. Młodzi czekają na parafian w budynku plebanii, przy wejściu od strony kancelarii.
  3. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii.
  4. Modlitewne spotkanie członków Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.
  5. Kandydatów do bierzmowania z klas siódmych zapraszamy na spotkanie w jednym z dwóch terminów – w czwartek lub w piątek o godz. 16.00 do dolnego kościoła. Szczegóły zostały przesłane do tych, którzy zgłosili chęć przygotowania do bierzmowania w naszej parafii przez formularz na stronie internetowej.
  6. W sobotę 5 marca odbędzie się jednodniowa pielgrzymka do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Wyjazd spod “Domu Chleba” o godz. 4.30, a powrót ok. 22. Koszt: 80zł. Zapisy w zakrystii. Więcej informacji u ks. Bogusława.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Ukazał się nowy numer “Stasia” oraz parafialnego miesięcznika “W Rodzinie Józefa”, a w nim ciekawe artykuły poświęcone nadziei tożsamości chrześcijańskiej.
  8. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Stanisław BŁĄD
    + Małgorzata MACHETA
    + Anna RAŹNIAK
    + Eugeniusz KAWA
    + Stefania KRAWIEC
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…