Ogłoszenia duszpasterskie XI Niedziela Zwykła, 16.06.2024

 1. W kalendarzu liturgicznym przypada: w poniedziałek – wspomnienie św. Brata Alberta, w piątek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi.
 2. Ostatnia przed wakacjami adoracja Apostolatu Margaretka w intencji kapłanów w poniedziałek po wieczornej Mszy św. w dolnym kościele.
 3. Spowiedź dla dzieci i młodzieży przed zakończeniem roku szkolnego w czwartek od godz. 17.30.
 4. Msza święta na zakończenie roku szkolnego dla dzieci ze szkół podstawowych w piątek o godz. 8.00.
 5. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na tacę, w kopertach i na konto parafialne, które są przeznaczone na inwestycje w naszej parafii.
 6. Zapraszamy do Galerii Sztuki „ARS-BONUM”, w której można oglądać wystawę pt.: “Wariacje na tematy”.
 7. W przyszłą niedzielę homilie głosić będzie w naszej parafii o. Patryk Osadnik, Misjonarz Oblat Maryi Niepokalanej z Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku. O. Patryk zapozna nas także z młodzieżowym Festiwalem Życia, w którego organizację włączyła się nasza archidiecezja. Po Mszach będzie możliwość wsparcia tego dzieła. 
 8. Samorządowe Przedszkole nr 117 (os. Na Lotniku 15) dysponuje wolnymi miejscami na rok szkolny 2024/2025. Do zapisu zaprasza również dzieci 2,5 letnie. Szczegóły na stronie internetowej oraz w przedszkolu.
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej (dla dzieci polecamy lipcowy numer miesięcznika “Staś”).
 10. Do wieczności w tym tygodniu odeszli:
  + Janina Wójtowicz, 
  + Henryk Weiss
  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
 11. Począwszy od tego tygodnia ulegają zmianie godziny otwarcia kancelarii. Będzie ona czynna w środy od godz. 16.30 do 18.00 oraz w czwartki od godz. 19.15 do 20.00.  Wszelkie sprawy prosimy załatwiać w godzinach pracy kancelarii (w sprawie pogrzebu można kontaktować się z księdzem dyżurnym, numer telefonu na stornie internetowej oraz przy wejściu do kancelarii).