Ogłoszenia duszpasterskie: XXIX Niedziela Zwykła

 1. W kalendarzu liturgicznym przypada: dzisiaj – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, w poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, we wtorek – święto św. Łukasza Ewangelisty, w czwartek – uroczystość św. Jana Kantego, w sobotę – uroczystość św. Jana Pawła II.
 2. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na tacę, w kopertach i na konto parafialne, które są przeznaczone na inwestycje w naszej parafii.
 3. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywali “Dzień Papieski”, przy tej okazji będzie możliwość wsparcia fundację “Dzieło Nowego Tysiąclecia” ofiarami do puszek.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie o godz. 17.45, a w niedzielę o godz. 17.00. Za udział w nabożeństwie różańcowym możemy uzyskać odpust zupełny.
 5. Zapraszamy do Galerii Sztuki „ARS-BONUM”, która znajduje się w podziemiach kościoła. Wejście na wystawę od strony “ogródka dla dzieci”.
 6. Można już za dawać na wypominki roczne i jednorazowe. Na kartkach wpisujemy godzinę oraz imiona i nazwiska zmarłych, najlepiej literami drukowanymi (przy większej ilości zmarłych wystarczy wypomnieć ich jedynie z nazwiska, pisząc np. zmarli z rodziny Kowalskich i Nowaków). Dzisiaj wypominki można składać w u sióstr w salkach, a w tygodniu w kancelarii oraz zakrystii.
 7. Grupa Teatralna Misterium z Myślenic zaprasza na spektakl “Gość oczekiwany”. Ks. Marcin zaprasza na zorganizowany wyjazd z parafii w sobotę 5 listopada o 16:00, powrót ok. 20:00. Zapisy w zakrystii, koszt autokaru 20 zł, a po spektaklu tradycyjnie można złożyć dowolną ofiarę na dalszą działalność teatru.
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 9. Do wieczności w tym tygodniu odeszła: 
  + Wiktoria Rokosz
  Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…