Ogłoszenia Duszpasterskie: XXX Niedziela Zwykła

 1. W kalendarzu liturgicznym przypada: w piątek święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 2. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, w kopertach i na konto parafialne. Składka inwestycyjna w zeszłą niedzielę wyniosła 19.100zł, 20 euro.
 3. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy “Dzień Papieski”, Bóg zapłać za wsparcie fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia” ofiarami do puszek.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie o godz. 17.45, a w niedzielę o godz. 17.00.
 5. Jak w każdą niedzielę zapraszamy do Galerii Sztuki „ARS-BONUM” (w podziemiach kościoła), w której prezentowana jest wystawa ikon.
 6. Wypominki można dzisiaj składać w u sióstr w salkach, a w tygodniu w kancelarii oraz zakrystii. Na kartkach wpisujemy godzinę oraz imiona i nazwiska zmarłych, najlepiej literami drukowanymi (przy większej ilości zmarłych wystarczy wypomnieć ich jedynie z nazwiska, pisząc np. zmarli z rodziny Kowalskich i Nowaków).
 7. Spotkanie kręgu biblijnego w poniedziałek (24.10) o godz. 19.30 w sali multimedialnej.
 8. Grupa Teatralna Misterium z Myślenic zaprasza na spektakl “Gość oczekiwany”. Ks. Marcin zaprasza na zorganizowany wyjazd z parafii w sobotę 5 listopada o 16:00, powrót ok. 20:00. Zapisy w zakrystii, koszt autokaru 20 zł, a po spektaklu tradycyjnie można złożyć dowolną ofiarę na dalszą działalność teatru.
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dzisiaj polecamy szczególnie nowy numer naszej parafialnej gazety “W Rodzinie Józefa”.
 10. Do wieczności w tym tygodniu odeszli: 
  + Krystyna Fortuna,
  +Elżbieta Mirowska,
  +Józef Budek,
  +Czesław Wolnicki,
  +Andrzej Łach,
  +Maria Panasiuk.
  Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…