Pielgrzymka do Lublina, Kozłówki, Zamościa, Krasnobrodu, Nałęczowa

22.09.

5.00 -wyjazd spod Domu Chleba

Lublin: Wzgórze Zamkowe – Kaplica św. Trójcy na Zamku – obejrzymy freski bizantyjsko-ruskie z XV w., Wzgórze Staromiejskie: Brama Grodzka, Krakowska, Rynek, Kamieniczki, Gmach Trybunału Koronnego, Archikatedra Lubelska; Msza święta, czas wolny; Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Przejazd do Dąbrowicy – przedmieście Lublina – zakwaterowanie i obiadokolacja w Domu Caritas, obiekt jest bardzo wygodny, pokoje 2-3-4-osobowe z łazienkami, na miejscu stołówka, kaplica.

Kozłówka: Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, spacer po parku

Przejazd do Nałęczowa

Nałęczów: Muzeum Stefana Żeromskiego; spacer po Parku Uzdrowiskowym: Pałac Małachowskich, Ławeczka Bolesława Prusa i inne.

Msza Święta w Dąbrowicy lub w Krasnobrodzie

– Zamość: Rotunda – miejsce pamięci II wojny światowej; Brama Szczebrzeska, Pałac Zamoyskich, Katedra, Akademia Zamoyska, Rynek Solny,  Rynek  Wielki: Ratusz, Kamieniczki; Rynek Wodny, czas wolny.

– Krasnobród: Kapliczka na Wodzie – Sanktuarium MB Krasnobrodzkiej; Kościół i Muzeum Wsi Krasnobrodzkiej.

Powrót do Krakowa w godzinach wieczornych.

KOSZT 500ZŁ

ZAPISY W ZAKRYSTII.