Pielgrzymka do Lublina, Lubartowa, Radecznicy, Krasnobrodu i Zamościa 22-23-24.09.2018

22.09.

5.00 -wyjazd spod Domu Chleba

Lublin: Wzgórze Zamkowe – Kaplica św. Trójcy na Zamku – obejrzymy freski bizantyjsko-ruskie z XV w., Wzgórze Staromiejskie: Brama Grodzka, Krakowska, Rynek, Kamieniczki, Gmach Trybunału Koronnego, Archikatedra Lubelska; Msza święta, czas wolny; Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Przejazd do Dąbrowicy – przedmieście Lublina – zakwaterowanie i obiadokolacja w Domu Caritas, obiekt jest bardzo wygodny, pokoje 2-3-4-osobowe z łazienkami, na miejscu stołówka, kaplica.

23.09

-Lubartów Sanktuarium św. Anny

– Kozłówka: Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, spacer po parku

Czarnolas -Muzeum Jana Kochanowskiego

24.09

-Radecznica Sanktuarium Św. Antoniego Padewskiego i zarazem miejsce jego objawień

-Turobin -kościółek z “płaczącym ołtarzem”

-Szczebrzeszyn -miasto pradziadków św. Jana Pawła II

– Zamość: Rotunda – miejsce pamięci II wojny światowej; Brama Szczebrzeska, Pałac Zamoyskich, Katedra, Akademia Zamoyska, Rynek Solny,  Rynek  Wielki: Ratusz, Kamieniczki; Rynek Wodny.

– Krasnobród: Kapliczka na Wodzie – Sanktuarium MB Krasnobrodzkiej;

KOSZT 500ZŁ