Intencje Mszy św.: 22.11 – 27.11.2022r.

PONIEDZIAŁEK  21.11  wsp. Ofiarowania NMP
6.30 śp. Władysław Dudziak (greg. 28)
6.30 śp. Tadeusz Nowakowski w 7 r.śm., Marcin Nowakowski w 9 r.śm., Marian i Irena Nowakowscy
7.00 śp. Anna Raźniak, od Wiesława i Marty Sapała
7.00 śp. Maria Sztorc, od brata Jana
18.30 śp. Józef Ślazyk, od sąsiadów z klatki
18.30 śp. Marcin, Maria, Julia, +synowie
WTOREK   22.11  wsp. św. Cecylii
6.30 śp. Władysław Dudziak (greg. 29)
6.30 śp. dusze w czśćcu cierpiące
6.30 sp. Halina Gibała, od Agaty z rodz.
7.00 śp. Aleksandra, Stanisław, Paweł Osikowicz
7.00 śp. Teresa Wypasek-Bazan, od bratowej Marii z rodz.
18.30 o bł. Boże dla Krzysztofa, z okazji urodzin, oraz całej rodziny
18.30 śp. Zbigniew Dąbkowski, od żony
ŚRODA   23.11   
6.30 śp. Władysław Dudziak (greg. 30)
6.30 śp. Dioniza i Feliks Janikowscy, Rozalia i Franciszek Gaweł
7.00 śp. Aniela, Konstanty, Klementyna, Piotr
7.00 śp. Maria Sztorc, od wnuków
18.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy
CZWARTEK   24.11  wsp. św. Męczenników wietnamskich
6.30 śp. Wacław Bartosik (greg. 1)
6.30 śp. Maria Pudło, od sąsiadów
6.30 śp. Teresa Wypasek-Bazan, od chrześniaka Grzegorza
7.00 śp. Krystyna, Czesław Strecker
7.00 śp. Zbigniew Dąbkowski, od córek
18.30 śp. Józef Ślazyk, od sąsiadów z klatki
18.30 śp. Teresa Wypasek-Bazan, od sąsiadów z klatki
   
PIĄTEK 25.11  
6.30 śp. Wacław Bartosik (greg. 2)
6.30 śp. Magdalena i Jan Chojecki
7.00 śp. Stanisława (f), Jan, Jerzy Gaszyńscy
7.00 śp. Danuta Koperna, od chrzśniaka Rafała
18.30 śp. Zmarłe członkinie XVI Róży i ich rodziny
18.30 śp. Stanisław Latos w 10 r.śm.
   
SOBOTA  26.11   
6.30 śp. Wacław Bartosik (greg. 3)
6.30 śp. Krystyna Kozioł, Małgorzata Borek
6.30 śp. Józef Wis, od żony Bogumiły
7.00 śp. Jansz Dudkowski
7.00 śp. Kazimierz Słowik w 10 r.śm
7.00 śp. Władysław Paszkot, od siostry Mirosławy Jurczak
18.30 śp. Grażyna Krawczyńska w 4 r.śm.
   
I Niedziela Adwentu
7.00 śp. Wacław Bartosik (greg. 4)
7.00 śp. Bolesław Krakowski, od żony
9.00 śp. Władysław Paszkot, od Aleksandry Jurczak-Lach
9.00 śp. Stefania Kupiec w 3 r.śm., Ludwik Kupiec w 20 r.śm.
9.00 śp. Arkadiusz Gołdyn, od rodz. Gołdynów
11.00 O bł. Boże i zdrowie dla Janusza Moniowskiego i jego rodziny
11.00 Dziękczynna, o bł. Boże, opiekę MB i zdrowie dla Marii w 90 r. urodz.
11.00 śp. Jan Patyk, od Mirosława
13.00 śp. Ks. Czesław, ks. Marian, Kazimierz Konwent, Franciszka (f), Henryk, Franciszek Owca
18.00 śp. Bronisław Stec w 7 r.sm.