Ogłoszenia duszpasterskie: II Niedziela Zwykła – 15.01.2023

 1. W kalendarzu liturgicznym wypada: we wtorek – wspomnienie św. Antoniego opata, w czwartek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, w sobotę – wspomnienie św. Agnieszki.
 2. Trwa wizyta duszpasterska według harmonogramu wywieszonego w gablocie.
 3. Serdecznie zapraszamy na jasełka: “Gwiazda Betlejemska”, które dzisiaj już po raz ostatni wystawiane są po Mszach świętych o godz. 11.00 i 18.00.
 4. Jeszcze tylko dzisiaj można nabyć w zakrystii książki “Białego Kruka” z dużym rabatem. Są także płyty DVD z filmem o papieżu Benedykcie XVI pt. “Papież rodem z Bawarii”.
 5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, w kopertach i na konto parafialne, które są przeznaczone na inwestycje w naszej parafii.
 6. Wraz ze wspólnotami naszej parafii serdecznie zapraszamy do wspólnego parafialnego kolędowania. W przyszłą niedzielę od godz. 17.00 kolędowanie poprowadzą: chór “Młodzi Duchem”, chór “Pueri Cantores Sancti Joseph”, schola oazowa oraz schola dziecięca “Pociechy św. Józefa”. Akompaniament p. Organista Maciej Banek.
 7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dla starszych polecamy tygodniki: “Niedziela” i “Gość Niedzielny”, a dla najmłodszych miesięcznik “Staś” – numer styczniowy oraz nowy numer lutowy.
 8. Do wieczności w tym tygodniu odeszli: 
  +Maria Janiczek,  
  +Marianna Opiła,  
  +Adam Konik,  
  +Zofia Raczyńska,
  +Romuald Istelski,  
  +Henryk Cichy,  
  +Krystyna Stachoń,  
  +Stefan Oleksy.
   Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…