Ogłoszenia Duszpasterskie: III Niedziela Wielkanocna

 1. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Majowych. W dni powszednie o 18.00, a w niedzielę o 17.15.
 2. Nasza Służba Liturgiczna wzięła udział w ogólnopolskim finale rozgrywek w piłkę nożną. Na 40 drużyn zajęli 9 miejsce. Gratulujemy! Dziękujemy parafianom za wsparcie finansowe tego wyjazdu. Trenerom panom Stanisławowi i Adamowi dziękujemy za przygotowanie drużyny i opiekę nad nią.
 3. W liturgii Kościoła przypada:
  • w poniedziałek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba
  • we wtorek zapraszamy wszystkich czcicieli św. Joanny Beretty Molla na Mszę św. o godz. 18.30 oraz na nabożeństwo do naszej Patronki.
  • w środę uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika. To dzień imienin Księdza Prałata, któremu składamy najserdeczniejsze życzenia i dziękujemy za posługę w naszej parafii. Polecamy Księdza Prałata modlitwie wszystkich parafian.
  • w czwartek spowiedź dzieci przeżywających Rocznicę I Komunii Św. od godz. 16.00.
 4. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, dzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W naszej świątyni w sobotę o 20.00 rozpoczniemy modlitewne czuwanie w intencji powołań, zwłaszcza z naszej parafii. W programie: Nieszpory, konferencja, godzina świadectw, adoracja. O 24.00 Msza św. Do włączenia się w tę modlitwę zaprasza młodzież oazowa.
 5. W następną niedzielę modlitewne spotkanie Róż Różańcowych po Mszy św. o 9.00. Natomiast Rocznicę I Komunii Św. będziemy przeżywać o 13.00.
 6. Pielgrzymka do Krosna i Sanoka. Termin 25-26 maja. W planie m.in. sanktuarium NMP w Krośnie, zwiedzanie fabryki szkła w Krośnie, muzeum ikon w Sanoku oraz dworku Marii Konopnickiej w Żarnowcu. Koszt 200zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 100zł. Szczegóły na plakacie.
 7. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  + Janina Kaszuba
  + Mieczysław Japek
  + Jadwiga Dąbrowska
  + Helena Januszkiewicz
  Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.