Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedziela Wielkanocna, 05.05.2024

 1. W kalendarzu liturgicznym przypada: w poniedziałek – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba, w środę – uroczystość św. Stanisława BM. Procesja z Wawelu na skałkę tradycyjnie wyruszy w przyszłą niedzielę o godz. 9:00.
 2. Nabożeństwa majowe, codziennie o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 17.15.
 3. Spotkanie Apostolatu Margaretka w poniedziałek po wieczornej Mszy św.
 4. W tym tygodniu przypada I wtorek miesiąca. Na Mszy św. o godz. 18:30 będziemy modlić się przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty – Molla. Zapraszamy małżeństwa, rodziny oraz matki w stanie błogosławionym.
 5. Pielgrzymka Róż Różańcowych do Tuchowa odbędzie się w sobotę 11 maja wyjazd o godz. 8:00 z pod “Domu Chleba”. Płatność można uregulować w zakrystii.
 6. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00.
 7. Młodzież oazowa zaprasza do kawiarenki w przyszłą niedzielę po Mszach o godz. 9:00, 11:00 i 13:00. Składane ofiary są wsparciem dla oazy.
 8. Zapraszamy na nocne czuwanie na Jasnej Górze: 23/24 maja. Zapisy w zakrystii u s. Krystelli.
 9. Zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w sobotę 8 czerwca. W programie udział w spotkaniu Apostolatu Margaretka. Zapisy w zakrystii u siostry Krystelli.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Polecamy magazyn Gościa Niedzielnego “Historia Kościoła”, książki “Białego Kruka”, a dla dzieci miesięczniki: “Staś” oraz “Mały Gość”.
 11. Do wieczności w tym tygodniu odeszli: + Małgorzata Kwaśna,               
  + Władysława Czaicka,     
  + Ryszard Tutaj, 
  + Władysława Jaśkiewicz,         
  + Jan Śledź,                       
  + Elżbieta Tota
  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…