Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła, 30.06.2024

 1. W kalendarzu liturgicznym przypada: w środę – święto św. Tomasza Apostoła, we czwartek – święto rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie, w sobotę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
 2. Dzisiaj o 17.15 zakończenie nabożeństw czerwcowych – litania do NSPJ.
 3. W tym tygodniu przypada I wtorek miesiąca. Na Mszy św. o godz. 18:30 będziemy modlić się przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty – Molla. Zapraszamy małżeństwa, rodziny oraz matki w stanie błogosławionym.
 4. W I czwartek miesiąca spowiedź od godz. 17:30.
 5. W I piątek miesiąca spowiedź od godz. 16:30. Msza św. wynagradzająca NSPJ o 18:30.
 6. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w okresie wakacyjnym w pierwszy piątek od godz. 8:00. Prosimy o zgłaszanie ich w kancelarii lub zakrystii.
 7. W I sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 7:00, po niej nabożeństwo.
 8. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym jest czynna w środy od godz. 16.30 do 18.00 oraz w czwartki od godz. 19.15 do 20.00. Wszelkie sprawy prosimy załatwiać w godzinach pracy kancelarii (w sprawie pogrzebu można kontaktować się z księdzem dyżurnym, numer telefonu na stornie internetowej oraz przy wejściu do kancelarii).
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej (dla dzieci polecamy lipcowy numer miesięcznika “Staś”). Dla dorosłych ” Gość Niedzielny”, “Niedziela” oraz kwartalnik “magazyn Niedzieli”
 10. Do wieczności w tym tygodniu odeszli:
  + Lucyna Grzeszczak, 
  + Franciszek Duda,
  + Maria Korona
  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…