Intencje Mszalne

PONIEDZIAŁEK   08.01
6.30  + Jerzy Pawłowski, od sąsiadów
6.30  + Jerzy Turek, od chrześnika Krzysztofa
7.00  + Wiesława Kozera (greg. 8)
7.00  + Józef Lewinowski
7.00  + Helena i Aleksander Biernaccy
18.30  + Anna i Stanisław Abramowicz
WTOREK   09.01
6.30  O Boże bł., opiekę MB, zdrowie i siły dla Julii w 85 r. urodzin
6.30  + Zdzisław Kamiński, od siostry Zofii z synami
7.00  + Wiesława Kozera (greg. 9)
7.00  + Janina Sosnowska, od s. Anny z rodziną
7.00  + Bogusław Stec, od żony Zofii
18.30  + Anna i Stanisław Golonka, Zofia Patynowska
ŚRODA   10.01
6.30  + Henryka (f) Kluk i zmarli z rodziny
6.30  O zdrowie dla Władysława i Janiny i opiekę MB
6.30  + Maria Zaprzałka, od sąsiadów z klatki
7.00  + Wiesława Kozera (greg. 10)
7.00  + Rozalia, Stanisław, Andrzej Luzar
18.30  NOWENNA
CZWARTEK   11.01
6.30  + Sylwia
6.30  + Mieczysław Marek Łukasik, od rodz. Zasadów
7.00  + Wiesława Kozera (greg. 11)
7.00  + Stanisław Szewczyk w 9 r.śm.
7.00  + Maria Zaprzałka
18.30  + Tadeusz Szymański w 7 r.śm.
 PIĄTEK  12.01
6.30  + Wojciech Skowronek, od siostry Michaliny Redo
6.30  + Maria Zaprzałka
6.30  + Helena Bobula, od syna Roberta z rodziną
7.00  + Wiesława Kozera (greg. 12)
7.00  + Halina Łukasik, od syna i córki z rodziną
7.00  + Marianna Sapoń, od brata Władysława
7.00  + Artur Olchawski
18.30  + Stefan Oleksy w 1 r.śm., od żony
SOBOTA  13.01
6.30  + Grzegorz i Stanisława (f) Ziomek
6.30  + Irena Nowakowska w 4 r.śm., Marian, Tadeusz, Marcin Nowakowscy
6.30  + Wojciech Skowronek, od siostry Marii z rodziną
7.00  + Wiesława Kozera (greg. 13)
7.00  + Bogusław Grudzień, od syna Mirosława z rodziną
7.00  + Marek Łukasik, od Doroty Czech
18.30  + Otolia, Romana(f), Wincenty, Maria Krupa
II NIEDZIELA ZWYKŁA  –   14.01
7.00  Dziękczynna w 63 r. urodzin Danuty, o bł. Boże
7.00  + Wojciech Skowronek od sąsiadów z bloku 11: Grochal, Jońca, Nęga
9.00  W intencji Róż Różańcowych
9.00  + Staniław i Aniela Kaczmarczyk
9.00  + Sebastian i Józef Suder, od rodziny
11.00  W intencji parafian
11.00  + Jan Stokłosa w 10 r.śm.
11.00  + Katarzyna i Florian Furtak
13.00  + Wiesława Kozera (greg. 14)
13.00  + Genowefa Ogryzek, od brata Józefa z rodziną
18.00  + Anna Truś, od córki Danuty z mężem Januszem