Miejsca noclegowe dla pielgrzymów

Nadal poszukujemy miejsc noclegowych dla pielgrzymów, którzy przyjadą do naszej parafii na Światowe Dni Młodzieży. Rodziny, które pragną pielgrzymów do swoich domów prosimy o zgłaszanie się do zakrystii i podanie swoich danych, w celu weryfikacji, którą przeprowadzają wolontariusze z naszej parafii, przy wcześniejszym umówieniu się telefonicznie. Jeśli jakaś rodzina naszej parafii zadeklarowała przyjęcie pielgrzymów a nie otrzymała telefonu potwierdzającego, proszona jest o pozostawienie kontaktu w zakrystii. W dalszym ciągu zachęcamy do włączenia się z pomocą przy przywitaniu pielgrzymów przybywających na ŚDM do naszego miasta. Osoby, które chciałyby upiec ciasta na dzień 25 lipca proszone są o wpisanie się na listę w zakrystii.