Pierwszy Piątek Miesiąca

Pierwszy czwartek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30. To zarazem początek TRIDUUM przed BIERZMOWANIEM. Kandydaci do bierzmowania obowiązkowo uczestniczą we Mszy Świętej w czwartek, piątek i sobotę o godz. 18.30. Później pozostają na próbę. Spowiedź dla bierzmowanych, rodziców i świadków w ramach spowiedzi pierwszoczwartkowej i  pierwszopiątkowej. Rodziców kandydatów do bierzmowania prosimy o przybycie w piątek na godz. 18.30, gdyż podczas Mszy św. będą wręczać swym dzieciom krzyże. Czuwanie modlitewne przed Zesłaniem Ducha Świętego w sobotę po Mszy wieczornej. Bierzmowanie w następną niedzielę o godz. 19.00. Kandydaci przychodzą do kościoła na godz. 18.30.

Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano na Mszach Świętych oraz po południu od godz. 16.00. O 17.00 Msza Święta dla dzieci ze szkół podstawowych. O 18.00 nabożeństwo. Nie będzie Wieczernika.

Pierwsza sobota miesiąca. Kapłani od godz. 8.00 odwiedzą z posługa sakramentalną chorych zgłoszonych w zakrystii lub kancelarii. Zapraszamy na nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę o godz. 17.00.