Plan wizyty papieża Franciszka w Krakowie

W gablocie ŚDM zawisł szczegółowy plan lipcowej wizyty papieża Franciszka w Polsce. Jest on również dostępny w najnowszym numerze naszej parafialnej gazety WRJ. W czasie ŚDM są przewidziane cztery spotkania z Ojcem Świętym:

  • czwartkowa ceremonia powitania  Ojca Świętego przez młodzież na Błoniach
  • piątkowa droga krzyżowa na Błoniach
  • sobotnie czuwanie w Brzegach
  • niedzielna Msza św. posłania w Brzegach

Przypominamy, że do 29 czerwca przyjmujemy zapisy od osób, które chciałyby zarejestrować i w ramach parafialnej grupy uczestniczyć w sobotnim i niedzielnym spotkaniu z papieżem. Dla osób zarejestrowanych przewidziane są sektory bliżej ołtarza. Koszt rejestracji to 150 zł. Osoby, które chciałyby wziąć udział w sobotnim i niedzielnym spotkaniu bez rejestracji, zajmując tym samym miejsca w dalszych sektorach, proszone są by do 8 lipca podały w zakrystii lub kancelarii swoje imię i nazwisko. Osoby te otrzymają w parafii darmowe karty wstępu.