REKOLEKCJE PARAFIALNE

Środa Popielcowa a zarazem początek naszych parafialnych rekolekcji, które poprowadzi o. Łukasz Buksa. Msze św. z nauką rekolekcyjną oraz obrzędem posypania głów popiołem o godz. 6.30, 8.00, 17.00 i 18.30. W tym dniu obowiązuje post ścisły.

We czwartek, piątek i sobotę Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 8.00 i 18.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. W czasie rekolekcji KANCELARIA PARAFIALNA NIECZYNNA.

We czwartek nauka dla osób samotnych o godz. 16.00. Od godz. 17.30 spowiedź. Nabożeństwo pierwszoczwartkowe o godz. 18.00. Na godz. 19.30 zapraszamy małżonków.

W pierwszy piątek spowiedź na Mszach rannych oraz po południu od godz. 16.00. Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dzieci o godz. 17.00. Drogi krzyżowe w piątek o godz. 9.00 i 17.45 dla dorosłych a o godz. 16.30 dla dzieci. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania z klas I, II i III gimnazjum zapraszamy do spowiedzi od godz. 19.00 a potem  na obowiązkową Drogę Krzyżową o godz. 19.30 oraz naukę rekolekcyjną.

W sobotę z okazji 100-lecia objawień Fatimskich specjalna nauka rekolekcyjna dla wszystkich członków Róż Różańcowych o godz. 9.00. Nastąpi wtedy założenie nowych Róż i przyjęcie nowych członków.

Spowiedź dla chorych od godz. 10.30. Prosimy o przywiezienie bliskich do kościoła, gdyż o godz. 11.00 będzie sprawowana Msza św. dla chorych połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych oraz błogosławieństwem Lourdzkim. Osoby chore, które nie mogą przyjść do kościoła odwiedzimy w sobotę od godz. 8.00. Prosimy o zgłaszanie w kancelarii lub zakrystii.

Spowiedź po południu od godz. 17.30.

Koncert naszego rekolekcjonisty zatytułowany Podążając śladami Jezusa  o godz. 19.30.

W I Niedzielę Wielkiego Postu Msze święte z nauką rekolekcyjną dla wszystkich i błogosławieństwem w porządku niedzielnym. Tylko na Msze św. o godz. 13.00 szczególnie zapraszamy dzieci a zwłaszcza te, które przygotowują sie do I Komunii św.