Intencje Mszalne

PONIEDZIAŁEK 18.03
6.30 + Danuta Synowiec (greg. 18)
7.00 + Janusz Dudkowowski w 4 r.śm.
18.30 + Edward
18.30 + Józef i Janina Boroń
WTOREK 19.03 – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP
6.30 + Danuta Synowiec (greg. 19)
6.30 + Józefa i Czesław Jaworski, Józef Skiba, Józef Dzień
8.00 + Józef Semla, z okazji imienin
8.00 + ks. Józef Karkula, Józef Karkula, Józef Młynarczyk, Józefa(f) Młynarczyk
18.30 O opiekę św. Józefa nad Zgromadzeniem Sióstr Służebniczek, szczególnie w czasie przygotowań do Kapituły Generalnej
18.30 + Józef Król
18.30 + Katarzyna, Joanna, Józef Tatys, Stefania, Antoni, Jan Tatys
18.30 + Józefa(f) Katra, z okazji imienin
ŚRODA 20.03
6.30 + Danuta Synowiec (greg. 20)
6.30 + Mieczysław Florek w 6 r.śm., Bronisława i Piotr Osowscy
7.00 + Tadeusz Sater
7.00 + Jan Dudkowski w 26 r.śm.
18.30 NOWENNA
CZWARTEK 21.03
6.30 + Danuta Synowiec (greg. 21)
7.00 + Krystyna i Józef Glapiak
7.00 + Stefania Gawron w 19 r.śm., Franciszek Gawron
18.30 + Benedykt Drąg, od córki z mężem
18.30 + z rodz. Dziubków i Włodarczyków
PIĄTEK 22.03
6.30 + Danuta Synowiec (greg. 22)
6.30 + Józef, +z rodz. Konopków
7.00 + Aniela i Jan Lubaś
7.00 + Czesław Sierakowski, od Kazimierza Dziadkowca z rodz.
18.30 + Zofia, Anna, Jan Lipka
18.30 + Jadwiga i Józef Dera, od córki
18.30 Dziękczynna w 40 r. urodzin Katarzyny, z prośbą o bł. Boże dla rodziny
   
SOBOTA 23.03
6.30 + Danuta Synowiec (greg. 23)
6.30 + Józefa(f) i Bronisław Bułat
6.30 + Czesław Sierakowski
7.00 O bł. Boże i zdrowie dla człońkiń I Róży św. Józefa i ks. Szymona, +członkinie
7.00 + Jerzy Śmiech
18.30 + Franciszek i Zofia Jastrzębscy, Stanisław Rojek
 
NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ 24.03
7.00 + Józefa(f) Wójcik w 3 r.śm.
9.00 + Danuta Synowiec (greg. 24)
9.00 + Zofia i Józef Gibas
11.00 W intencji parafian
11.00 + Michał i Rozalia Fuja, +z rodziny
13.00 + Waldemar Koźmin w 11 r.śm., od żony
13.00 + Janina i Stanisław Kania
18.00 + Anna, Mikołaj, Sława Jarczyk, Danuta, Helena, Józef Kurzec,Rozalia, Michał Wójtów