Ogłoszenia Duszpasterskie: I Niedziela Adwentu

 1. Przy głównym wejściu zostały wystawione kosze, do których możemy składać żywność o dłuższym terminie ważności przeznaczoną dla potrzebujących.
 2. Od obecnej niedzieli czytane są nowe wypominki. Ze względu na dużą ilość wspominanych zmarłych zostały one podzielone na dwie części. Pierwsza część jest czytana dziś, a druga za tydzień i tak na zmianę.
 3. Serdecznie zapraszamy na Msze Święte roratnie dla dorosłych o 6.00 rano od poniedziałku do soboty. Roraty dla dzieci ze specjalnym dla nich kazaniem o 18.00 od poniedziałku do soboty. W czwartki na Roraty zapraszamy szczególnie młodzież, dla której po Mszy św. będzie śniadanie w salce.
  Zwracamy uwagę na zmianę godzin Mszy św. w tygodniu: od poniedziałku do soboty: 6.00, 7.00 oraz 18.00. Nie ma Mszy św. o 6.30 ani o 18.30.
 4. Pierwszy wtorek. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 połączoną z nowenną do św. Joanny Beretty Molla. Po nabożeństwie błogosławieństwo rodzin z dziećmi i matek w stanie błogosławionym.
 5. W środę spotkanie Kręgu Biblijnego, który pochyli się nad Księgą Hioba o godz. 19.30 w sali multimedialnej.
 6. Pierwszy czwartek – spowiedź od godz. 17.30. W tym dniu kancelaria nieczynna.
 7. Pierwszy piątek. Spowiedź podczas Mszy rannych oraz po południu od godz. 16.00. O 17.00 Msza św. a o 18.00 Roraty dla dzieci. O 19.30 Wieczernik, który jest obowiązkowy dla kandydatów do bierzmowania. W tym dniu kancelaria nieczynna.
 8. W sobotę odwiedzimy chorych zgłoszonych w zakrystii lub kancelarii. Odwiedziny rozpoczniemy od godz. 8.00. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.00.
 9. W niedzielę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W tym dniu modlitewne spotkanie Róż Różańcowych wyjątkowo podczas Godziny Łaski o 12.00.   To szczególny dzień, kiedy swoje święto obchodzą nasze Siostry Służebniczki. Składamy Siostrom najserdeczniejsze życzenia, dziękujemy za posługę w naszej parafii i polecamy w modlitwie.
 10. Msza św. za śp. Zbigniewa Wojdana w 9 r. śm. zostanie odprawiona 9 grudnia o godz. 7.00 za zmianę przepraszamy.
 11. Małżeństwa przeżywające w minionym roku jubileusz 25 i 50 -lecia ślubu oraz inne okrągłe rocznice, pragniemy zaprosić 29 grudnia na Mszę św. o godz. 11.00 w ich intencji. Jubilatów prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub kancelarii.
 12. Poświęcone opłatki, świece Caritas na stół wigilijny możemy nabyć w zakrystii. Cena świecy 8zł. Ofiara złożona powyżej tej kwoty zostanie w parafii na pomoc potrzebującym. U młodzieży możemy nabyć zestaw Bożonarodzeniowi zawierający wodę święconą, sianko i obrzędy Wigilii. Dochód przeznaczony na działalność Oazy.
 13. W zakrystii można odebrać zdjęcia z pielgrzymki do Imbramowic, Zamościa i Kielc.
 14. W tym tygodniu odeszła do wieczności:
  + Stefania Kupiec, l. 76
  Wieczne odpoczywanie racz jej dać, Panie.